Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg az a fontos és értékes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg az a fontos és értékes amit a médiában látunk? Csajozás, pasizás, sok szex, mindekifel flört, buli hegyek? Éljen a kivagyiság?

Figyelt kérdés

Fontos ez az embernek vagy a média ülteti belénk?

Persze mindenki más,de nagy átlagban.

Fontos átesni egy ilyen korszakon vagy úgy is lehet maradéktalanul boldog életet élni,hogy ez nem volt meg?

MOndjuk hamar komoly kapcsolatra kerül sor.

Mindegy,hogy vallási okokból vagy csak az élet hozta úgy.

Értékesebbek vagyunk attól ha volt már néhny kapcsolatunk vagy jó néhány szexkapcsolatunk? Kell az ilyen tapasztalat ?

Mert úgy néz ki, hogy ma csak ennek van értéke és aki ebben nem vesz részet az gyakorlatilag kimaradt az életből. nem élvezte ki az ifjúság (gondtalan) örömeit.

Elszúrta a dolgoakt, lemaradt valami nagyon fontosról és pótolhatatlanról !!!


2012. márc. 14. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenki döntse el maga, hogy kell-e neki ez a tapasztalat. Nekem nem kell, csak egy normális, csinos barátnő kell akivel boldog, monogám kapcsolatban élhetek. Nem hiányozna, hogy más lányokat is kipróbáljak, ha egyszerűen boldog lennék vele.

Nem tudom, hogy a média sugározza ezt, szerintem 20-30 éve is voltak akik csak úgy kefélgettek, pedig akkor még nem volt VV meg a többi szenny...

2012. márc. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 T.S. válasza:
20 éves lány vagyok, több mint 2és fél éve van párkapcsolatom, nem jártam előtte sem bulizgatni, nem feküdtem le senkivel. És büszke vagyok magamra, nem hiányzik semelyik. Nem ez a típus vagyok, ennyi. Mindenki döntse el számára mi a fontos. Nekem is sokan mondták, hogy jaj nem éltem ki magam, így nem lesz jó. Kik ők hogy tudják, hogy nekem mi a jó???:D Ne hallgass a a médiára, csak megront, elront:D. Nem maradok ki semmilyen életből, mert megvan a saját életem, és azt csinálok amit én akarok. És én láttam, ismerek olyan embereket, akiknek nem volt züllős korszakuk, mégis boldogan élnek. :) És képzeld, a párom előtt , volt sok-sok udvarlóm, és érdekesebbnek találtak, többre becsültek, mint a mai "menő" csajszikat. :) Én így boldog vagyok !:) Ez csak úgy egy lány szemszögéből:) Remélem tudtam valamicskét segíteni Neked !:)
2012. márc. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!