Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek így mondjam neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így mondjam neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szerintetek jó ha ezt mondom neki?

Ez egy 3o éves pasi akibe 1 éve belezúgtam még mindig szeretem, de most mégis meg kell tennem, s úgy érzem el kell engednem. Nyáron 5x beszéltünk kb.1, 1,5 órát nagyon jóba vagyunk és tudja,h szeretem...és egyszer mikor utoljára beszéltünk és épp elköszöntünk egymástól megöleltük egymást szorosan majd a kezét a fenekemhez raktam...de modta h nem szabad...nem lehet de tudom h jó volt neki....na és ma akarok vele beszélni és ezt mondanám kb.

először is muszáj bocsit kérnem amiatt h a popsimra raktam a kezét...

mondta is múltkor, h kicsit haragudott de nemtom mind1..

Szóval megmondom neki h az csak azért volt mert attól féltem, talán egy idő után meg fog unni meg ijenek.

Aztán megmondom neki, h megértettem a döntését, elfogadom..de azért remélem tudunk barátok maradni.

Mert ezt ő mondta h barátok simán lehetünk meg minden...ezt még a legelején mondta hát nem véletlenül 4x beszéltünk a nyáron volt h órák hosszát szóval...barátság menni fog szerintem és hát abból még bármi lehet a későbbiekben..lehet mindig barátok maradunk s egy nap sikerül teljesen úgy tekintenem rá, lehet egyszer tényleg lesz valami. Az élet kifürkészletetlen..ennyi

16.lány


2012. szept. 5. 08:19
 1/7 anonim ***** válasza:
nem kéne iskolában lenni?
2012. szept. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi az,hogy egy pasi fenekére teszed a kezed? Ez ribancoskodás...nevetséges. 30 éves, elutasított téged,elmondta,hogy nem szabad, akkor mit akarsz még tőle? Nem akar tőled semmit,elutasít, ha akarna valamit,már lépett volna! Különben is,mit akarsz te egy 30 évestől,hiszen írni sem tudsz! "Ijenek" ,ezt úgy írják,hogy iLYenek! Először járd ki a sulit,a leckével foglalkozz,ne 30 éves férfiakkal,akik sz-rba se vesznek! 16 vagy,mégis mi a jó büdös francot akarsz egy 30 évestől,aki ráadásul le se sz-r? Nem lesz köztetek semmit,értsd már meg, ő 30, te 16,a történetnek itt van a vége,mit áltatod magad? Kislány vagy hozzá,és a leírásod alapján nagyon buta is. Tanulj inkább,és a saját korosztályodból válogass... érthető volt?
2012. szept. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem akar ez a pasi semmit tőled... kislánynak néz... te meg egy kis k.rva vagy,ha a kezét a fenekedre teszed...háh... iskolában kéne ülni és megtanulni írni! Csak egy jó tanács:ha ezt előadod neki,amit itt leírtál,hülyének fog nézni. És meg is érdemled majd,mert nem értesz a szóból úgy látszik: ha akarna valamit,már lépett volna,de nem tette,sőt,le is rázna szerintem,csak megbántani nem akar. Pedig lehet azzal jobban járnál mert kivernéd a fejedből.
2012. szept. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
...
2012. szept. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el a pasit. Kizárt,hogy esélyed legyen nála, ne hazudj magadnak,inkább felejtsd el.
2012. szept. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak rajongsz érte, lehet csak apakomplexus.

Majdnem 2x annyi idős mint te vagy.

Nem lehet, hogy vele azért szeretsz beszélgetni, mert apáddal nem tudtál soha? Lehet őt keresed benne.

2012. szept. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nézd, egy férfiembernek imponál az, ha egyértelműen bejön egy nőnemű lénynek, még akkor is, ha nem tud vele semmit többet elképzelni. Legyezgetteti a hiúságát, szigorúan betartva az általa felállított határokat.

Ha továbbmész, két lehetőség van, a pasi mentalitásától függően:

1. Nem bír magával és jól megdönget, utána keresztülnéz rajtad.

2. Kínossá válik neki a szituáció, és le fogja építeni veled a kapcsolatot.


Ez kortól függetlenül így van. Ne fuss olyan szekér után, amelyik nem vesz fel!

2012. szept. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!