Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú aki tetszik és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elike7 kérdése:

Van egy fiú aki tetszik és most hogy mondjam meg neki? mégis csak lány vagyok :/

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Baj ha lány vagy? Inkább örülj neki, ha fiú lennél és ugy tetszene egy fiú az gázabb lenne. :D

Egyszerűen közeledj felé. Beszélgessetek. És nem gond ha te kezdeményezel.

2012. aug. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és ha ki röhög?? :(
2012. aug. 30. 16:13
 3/7 A kérdező kommentje:
de félek megmondani neki nem vagyok ahhoz elég bátor segítsetek mit csináljak?
2012. aug. 30. 16:23
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiröhög, akkor vessen magára. Mosolyogj rá sokat, beszélgess vele, ne támadd le azonnal azzal, hogy járni akarsz vele. :)
2012. aug. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem h valaha is észre venne engem :(
2012. aug. 30. 19:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok. Ha kiröhög azért mert azt mondod neki hogy tetszik neked akkor nem lehettek több 12-nél. Szóval próba szerencse, de ne vedd túl komolyan a dolgot.


De ki az a fiú? Az osztálytársad? Mert akkor segíthetsz neki a tanulásban, óra előtt megcsinálni a házit.:D (emgem azért bírtak általános suliba a fiúk, mert jól tanultam és mindenkinek segítettem)

De ha pl szomszéd akkor menj le a ház elé mikor ő is lent van, köszönj rá kedvesen.

Ha van kutyája akkor a legkönnyebb ismerkedni. Menjd oda mond neki hogy milyen ari kutyus. :D:D

Próbálj meg beszélgetni vele.

Ha már barátkoztok és bízol benne, akkor mondhatod neki hogy szeretsz vele lenni, mert nagyon jó barát. Később azt is hogy neked többet jelent egy egyszerű barátnál, de tudod hogy őt úgy sem érdekled. Fontos ilyenkor: Szomorú arc boci szemek! :D Ha valamennyit is jelentesz neki, akkor vagy megmondja hogy ő is kedvel, vagy azt kéri hogy legyetek barátok amiből még később több is kialakulhat. :)

2012. aug. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösszike :$ de egy évvel idsebb mint én
2012. aug. 31. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!