Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találkozhatok ilyen lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találkozhatok ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés
Szóval nagyon bejönnek a deszkás-emós féle csajok(nemtom hogy mondják másképp) tudjátok a csőgatya tornacipő piercing...na értitek.Mert komolyan lehet h nem épp plázak**vák de mindenem odaadnám ha ilyen stílusú barátnőm lenne.Hol tudnék ismerkedni velük, vagy ha esetleg itt van köztetek :D
2012. szept. 5. 20:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mi az hogy alacsony mérce? Ti nem tudjátok miről beszéltek... Attól mert deszkás- fekete hajú divatot képvisel vki nem muszáj igénytelennek lennie, mellesleg olyan csajok vannak h neked a plázabuxád sosem lesz olyan sexy mint azok. utsó voltam
2012. szept. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
ördögi szektában.
2012. szept. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az én plázabuxám? :o))) Te szegény, eltévedt 11-es, honnan lenne nekem olyanom? )))
2012. szept. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Na a hülye válaszokból elég.A másik meg h mégis mond már el h működik az a mérce?Azért mert nekem nem kell plázázós tűsarkú pcsa aki 1 éjszaka után a neved is elfelejti akk már alacsony a mérce?B+ én se vok miden lány álma nekem ez igenis szép.Utolsónak meg:kösz a biztatást a hiphop is okés lenne..
2012. szept. 5. 21:04
 15/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nagyon régen nem voltam az utcán, emberek között... de ha már kint csak ez a kétféle humanoid él, hogy plázázós tűsarkú pcsa, vagy fémhulladékot az orrában viselő emo, akkor, azt hiszem nem is mennék többé az utcára. (Bár holnap is be kell mennem dolgozni valahogy...)
2012. szept. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
ennyi hulladékot GYK-n...tiszta napisz*r....
2012. szept. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!