Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmi bánatra mi a gyógysze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánatra mi a gyógyszer? 21/L

Figyelt kérdés
2012. szept. 5. 21:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Vagdosd magad,én is azt szoktam ha fáj valami.Persze rá lehet szokni,és akkor nehéz róla leszokni,igaz,de élvezetes.:P Vagy igyál.Vegyél be esetleg szívfájdalomcsillapítót.
2012. szept. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Írd meg neki hogy "szeretlek..."

ez hatásos szokott lenni :)

2012. szept. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Mindig nekem kellett keresnem, ő soha nem keresett:(
2012. szept. 5. 21:35
 14/21 anonim ***** válasza:
Ugyanmár,embereld meg magad,készülj fel a következő jelöltre,de válassz valami törődőbbet.
2012. szept. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
11. válaszolóra nehogy hallgass! Ennél rosszabb tanácsot még nem hallottam...
2012. szept. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
kandikamera videók nézegetése XD
2012. szept. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
unikornis hányás
2012. szept. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
milyen hányás?
2012. szept. 5. 22:27
 19/21 anonim ***** válasza:

Én férfiként edzeni megyek én minden bánatomat kinyomom magamból. A nők jönnek mennek de a súlyzórúd mindig szeretettel vár :D na meg persze http://www.youtube.com/watch?v=xoDtRuKU15Y az alkoholizmus gáz... én nem azért iszok hogy jól érezzem magam, hanem hogy még jobban (ha van hangulat) amúgy meg mi haszna lenne? csak felszínre hozza az agressziót


nőként valami kevésbé megterhelő dologgal foglald el magad, foglalkozz a hobbiddal, a lényeg hogy mélyülj el valamilyen tevékenységben. és a legfontosabb, ami sok embernek gondot okoz először, az érzelmi kontroll. amikor eszedbe jut a srác, érzed az illatát, látod magad előtt az emlékeket, gyorsan vess véget az egésznek. ne kezd el filózni rajta, hogy óó jancsi de jó voltál drágám, mert ettől csak rosszabb lesz. ne a negatív érzéseket erősítsd magadban, hanem a pozitívakat. egyszerűen gondolj kellemes dolgokra a fájóak helyett

2012. szept. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Menj el sportolni, hidd el, ha mást nem, olyan eredményt érsz el vele, hogy csak úgy özönleni fognak a pasik, az exed meg sírhat vissza:))
2012. szept. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!