Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Condyloma fertőzésem vann1-2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Condyloma fertőzésem vann1-2 hónapja. Szerintetek már késő lesz elmenni vele a nőgyógyászhoz? Erre a gyógyszer kb mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Nagyon szomorú vagyok és félek :( Adjatok tanácsot, kérlek!
2012. jún. 7. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha még nem voltál vele dokinál, akkor honnan tudod hogy mid van? Ha meg már voltál menj vissza. Ha nem voltál sem késő elmenni, majd ír ki valamit. Ha nem kezeled nagy bajod is lehet belőle.
2012. jún. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]



Szia, szerintem mindenképpen menj vele orvoshoz, soha sincs késő.

2012. jún. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Utánanéztem interneten és szinte 100%, hogy ez az. Nagyon remélem, hogy nincs nagy baj! :( :( :(

Köszönöm a választ!

2012. jún. 7. 14:46
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindenképp elmegyek, csak nem tudok mert elutaztam és csak jövőhéten tudok hazamenni :(
2012. jún. 7. 14:47
 5/6 A kérdező kommentje:
most*
2012. jún. 7. 14:48
 6/6 Bébybogyóó válasza:

Sosem késő! És ne várd meg, hogy szétterjedjen...sajnos nagyon nehéz kigyógyulni belőle. Nekem 2 hete égették le és ma kontrollon észrevettek újakat. Én most a Condyline ecsetelőt kaptam ami 2500 Ft volt. Irány a doki!!!!!!!!


22 km

2012. jún. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!