Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszer csak azt vettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer csak azt vettem észre, hogy hátulról át akart karolni az egyik srác az osztályomból. Ez miért lehetett?

Figyelt kérdés
Baráti gesztus vagy több? amúgy jóban vagyunk eléggé..
2012. szept. 5. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
hódol a mai divatnak
2012. szept. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pénztárcád megvan ?
2012. szept. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tsz-tag ***** válasza:
100%
csak rá akart húzni a falloszra hogy fugázza a puszókád.teljesen természetes jelenség.
2012. szept. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Második xd
2012. szept. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha lány vagy... akkor szerintem természetes...

van hogy én is szoktam csak úgy.. megölelni így ismerős lányt.. meg régen a lány osztálytársaimmal is volt ilyen.

2012. szept. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%
Hátulról nem szokás barátilag ölelgetni. Aki hátulról megölel, az meg akar kúrni. Jegyezd meg, lányom...
2012. szept. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!