Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy srác de én félénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác de én félénk vagyok SOS!? Többi lent

Figyelt kérdés
13 vagyok a srác nálam egy évvel idősebb 14 ő 8.-os én 7.-es most hétfőn meg kedden mosolygott mikor rám nézett ez mit jelent¿?ma pedig mikor kosaraztak a szünetben és a barátnőimmel ott ültűnk az egyik padon és mikor arra néztem akkor láttam ,hogy kosorazás közben rám nézett :) én félénk vagyok közeledni nem merek :// de ,hogy tudnám elérni ,hogy ő jöjjön oda?

2012. szept. 5. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:
tökmind1 hogy te milyen vagy ha ő nem akar tőled semmit akkor fejen is állhatsz, majd ha akar akkor odajön
2012. szept. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Ha a srác töketlen gyerek akkor ebből nem lesz semmi :D
2012. szept. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de az mit jelent,ha néz nem csak 1x?
2012. szept. 5. 17:21
 4/9 Rainbowinthedark ***** válasza:
rosszat nagy valószínűséggel nem
2012. szept. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
szerintem szenet akar lapátolni veled
2012. szept. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
szenet akar lapátolni ?! ezt úgy értsem kihasználni?
2012. szept. 5. 18:32
 7/9 anonim ***** válasza:
nincs semmi mögöttes tartalom ha ez megnyugtat :D
2012. szept. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Cicám, menjél oda hozzá és mond meg neki hogy jól játszott ezzel el is indulhat a beszélgetés. Sok sikert! 19L
2012. szept. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jelet kell adni,-
2012. szept. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!