Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hímringyó, vagy nemtudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hímringyó, vagy nemtudom minek nevezni azt a fiút, aki ha lány lenne k. rvának hívnák. Vélemény az ilyenekről?

Figyelt kérdés

Megismertem egy új osztálytársamat. Barátnője van a fiúnak, de az első pár napban csak azt hallottam tőle, hogy bejövök neki, tetszek neki. Egyszer még azt is hazudta, hogy a barátnője megcsalta. Gondoltam milyen sz.r lehet a barátnőjének, hogy a pasija így tetszeleg nekem a háta mögött. Ígyhát nem törődtem vele, de nekem is tetszett.. És hát ugye a srác vette, hogy velem nem tud szórakozni és két másik lányt kezdett el totál ugyanazzal etetni mint engem. Persze a lányok belementek és minden szünetben hármasban fogdozzák egymást, vihorásznak, ölelkeznek. Én közben azthiszem beleszerettem a fiúba.. és totál sz.r érzés mindennap nézni őket. A srác már nem is köszön.. most komolyan ha a srác lány lenne, akkor mindenki rib.ncnak mondaná azthiszem. Miért ilyen, mire jó ez neki? Ti belementetek volna a hülye játékába, vagy én döntöttem helyesen, hogy inkább hagytam..??! :( Tudom nagyon nagy probléma.. de most mégis érdekel más véleménye is. Előre is köszönöm.. :)


17/L



2012. szept. 6. 16:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe az ilyen kis trófeavadász senkiket.

Volt ilyen osztálytársam....

Mindenkire rámászott akinek vaginája van.Rengeteg lánnyal volt.Kb 2-3-4 hétig.Aztán a csajok csalódtak benne,mert egy fa*z

2012. szept. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) :|
2012. szept. 6. 16:47
 3/11 anonim ***** válasza:
Basszus! A himringyó az, akit a nők pénzért kaphatnak meg! Főleg idősebb korosztály!
2012. szept. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen,ráillik az a jelző,hogy ribanc.Tiszta szánalmasak az ilyen kis majmok.Jól tetted,hogy nem kezdtél vele,ne is égesd magad ilyenekkel!
2012. szept. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nemrég írt rám ma, hogy mért vagyok vele ilyenm hogy utálom-e.. vagy mivan.. -.-' meghogy azért lóg azokkal a lányokkal mert velük jön ki.

na? :|

am köszi mindenki :)

2012. szept. 6. 21:35
 6/11 anonim ***** válasza:

mond meg neki,hogy nem kedveled.és itt le van zárva minden.

Ne hagyd,hogy elcsábítson.Csak trófea lennél

2012. szept. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Gondolom ismered már az ilyen fiúkat.. :)

De mivan, ha mégis más? áá..hogy derítsem ki?! :|

2012. szept. 6. 21:50
 8/11 anonim ***** válasza:

fiú vagyok én is.az osztárs volt hímringyó.

Ezek mind ilyenek.Nincs más.Ha kicsit is normális lenne.Nem mászna rá mindenkire

2012. szept. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Korrekt. Igazad van, ez nem normális.. Ha összejönnék vele, akkor az én hátam mögött is ezt csinálná, mint a szegény barátnőjével..
2012. szept. 6. 22:01
 10/11 anonim ***** válasza:
igen óvd meg magad ettől :)
2012. szept. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!