Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogy sárm?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, hogy sárm? Milyen az, ha egy férfi sármos? Rengeteg nőt megkérdeztem már, de egyikük sem ugyanazt válaszolta. Kifejtenétek?

Figyelt kérdés

2012. szept. 6. 18:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
kb. az a kategória mint amikor egy nőre azt mondják aranyos/szexi stb.
2012. szept. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Férfias kisugárzás. Nekem ezt jelenti. :)
2012. szept. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Azt inkább a külsejük miatt szokták mondani a nőkre, nem? Én úgy vettem észre, hogy a nők szemében egy nem túl mutatós férfi is lehet "sármos", bármit is jelentsen ez...
2012. szept. 6. 18:10
 4/27 A kérdező kommentje:
Milyen az a férfias kisugárzás? Ez is egy megfoghatatlan dolog:)
2012. szept. 6. 18:10
 5/27 anonim ***** válasza:

[link]

na jó, a bájost ne vedd figyelembe :D bár eredetileg azt jelentette, mára már módosult a jelentése.

2012. szept. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
91%

Én a sármos kifejezést azokra a pasikra használom, akik mondjuk nem kifejezetten szépek, de jóképűek és férfiasak. Egyébként általánosságban a 30 + korú férfiakra használom, mert szerintem egy 20 éves nem lehet sármos. A sárm olyan mint a jó bor, korral nemesedik, és igazából valami titokzatos férfias bájt jelent szerintem.


Sokszor érdekes módon ez egybevág azzal, ha egy férfinek jól áll az őszülő halánték.


PL: Leonardo Di Caprio számomra sosem sármos, George Clooney viszont többek szerint is az.

2012. szept. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
93%

Hmmm... az előző jót ír, valóban kell hozzá egy bizonyos kor... a sárm adódhat pl. mosolyból, mozdulatokból, abból, ahogy beszél, tehát olyan külső megnyilvánulások, ami amúgy belülről fakad...

Mindenképpen egy határozott, magabiztos, de azért "huncutul aranyos" pasira mondanám azt, hogy sármos... Igen, jóképű, de nem szépfiú!

2012. szept. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
52%
Igen. A sárm egy férfias kisugárzás féle. Szerintem olyan 26tól megfigyelhető kb. De láttam olyat, akinél még sokkal később jelentkezik:D
2012. szept. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
64%

Igen, George Clooney jó példa, de pl. Bruce Willisnek is van egy olyan huncut mosolya, ami nálam kimeríti a sármos kategóriát. :) Ez a mosoly pedig kopaszon, öregen is ott van. :)


De azért nem csak a celebekre lehet azt mondani, hogy sármos... :)

2012. szept. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hogy George-ot írtad, nekem ő az első, aki erről a szóról eszembe jut. Szerintem mindenképpen egy olyan férfi, aki tudja magáról, hogy imádják a nők, vagyis magabiztos. Ezt sok nő szereti. Szerintem Richard Gere is sármos, bár nekem nem tetszik.
2012. szept. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!