Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogy sárm?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, hogy sárm? Milyen az, ha egy férfi sármos? Rengeteg nőt megkérdeztem már, de egyikük sem ugyanazt válaszolta. Kifejtenétek?

Figyelt kérdés

2012. szept. 6. 18:06
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Őszintén és szerényen néz, pedig tud valami nagyon cool dolgot csinálni, mégsincs elszallva magatól. Viszont a tanc megkoveteli, legalabb neha, egy-egy pillanatra, hogy azt szemtelenul, magabiztosan, menőn adja elő, de a masik pillanatban mar kisfiusan néz vagy nevet imadnivalo megőrülök érte
2021. ápr. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
7., irod, hogy a mozdulatok. Igen! Minden egyes, a legkisebb mozdulata is a táncában! Az is, amikor elrontja picit!😀 És olyankor nevet
2021. ápr. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Amugy B. mindig jokedvu, vidam es viccelodik, legalabbis a munkaja kozben, ugyanis ez ahhoz, amit csinal, hozzatartozik. Meg magabiztos is szerintem, de gatlasosnak biztos nem neveznem.
2021. ápr. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
19., igen, az a szexi partner, akivel a nok lefekudnenek. Igen! Annak ellenere, hogy jokepunek nem jokepu!
2021. ápr. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Fogalmatok sincs a szó jelentéséről! Írogattok itt hülyeségeket, hogy 30 alatt nem lehet sármos egy férfi stb.

"Nekem azt jelenti hogy..." Ilyen sincs! A nyelv nem egy személyenként változó valami, hanem egy egész nemzet közös JELrendszere. Ráadásul egy francia jövevényszó, ezáltal sok 100 millió ember számára jelenti ugyanazt:


SÁRMOS = ELBŰVŐLŐ SZEMÉLYISÉGŰ

2021. máj. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ez az, elbűvölő személyiségű Tóth János is és B. is! Tényleg!
2021. máj. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Valikának TJ az elbűvölő, nekem meg B

De úgy, hogy megőrülök tőle

2021. máj. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!