Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogy sárm?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, hogy sárm? Milyen az, ha egy férfi sármos? Rengeteg nőt megkérdeztem már, de egyikük sem ugyanazt válaszolta. Kifejtenétek?

Figyelt kérdés

2012. szept. 6. 18:06
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Richard Gere tekintetében is egyetértünk. :) Sármos, de nekem sem tetszik. :)
2012. szept. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Igen, valóban nem csak a celebekre lehet mondani, de ha azt írom Gyuri, akkor nem tudjátok kiről van szó.


:-D

2012. szept. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
90%

Pedig szerintem a Gyuri is sármos! :P


Na jó, én arra céloztam, hogy a celebeknek ugye csak a külsejét ismerjük, és (sajnos) még soha nem találkoztunk élővel George Clooney-val - bár van vele egy egész hiteles, közös fotóm a Madame Tussauds-ból, de pl. Woodyval is van ilyen, és ő nem sármos. :)


De csak azért magyarázkodom, hogy a kérdező nehogy azt gondolja, hogy mi felületes nők csak a külső alapján ítélünk valakit sármosnak, mert ez nem teljesen így van, legalábbis részemről. Kell az a bizonyos belső kisugárzás nagyon!

2012. szept. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
jav: élőben
2012. szept. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
A 6-os válaszolóval én is egyetértek. Én is kb a 35-55 év közötti férfiakra szoktam mondani, hogy sármos. Őszülés, néhány ránc a szem körül simán belefér.
2012. szept. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

30-35 év körüli férfiakra? Az összesre?:) Tényleg nem értem, mitől függ. Egy idő után mindenkinek ráncos lesz a szeme körül, és őszes lesz a haja. Ettől még nem lesz feltétlenül sármos.

Akkor most...?

2012. szept. 6. 23:11
 17/27 anonim ***** válasza:
98%

6-os vagyok.


Mit nem értesz?


Vannak nők akik szépek de nem dugnád meg mert olyan semmilyenek, nincs kisugárzásuk és vannak nők akik meg rondák és mégis mindenki őket akarja megkefélni, mert olyan megfoghatatlan báj és energia lengi őket körül, hogy az embereknek ez tetszik.


Ez is olyan megfoghatatlan mint a sárm. Ez egy kisugárzás ami a nőkben szimpátiát és kellemes érzést generál, ami megfigyeléseink alapján nem a fiatalabb korosztályra jellemző, de nem egyenlő azzal, hogy valakinek ráncos a képe. Ennél konkrétabban nem tudjuk megfogalmazni. Ez olyan mintha azt kérnéd, határozza meg valaki mi az a szerelem vagy mi az a báj, mi az hogy elbűvölő, mi az, hogy szép. Erre 100 embertől 100 féle választ fogsz kapni, mert nem egzakt fogalom, nem olyan mint a Pitagorasz tétel, hogy csak egyféle válasz lehetséges és az márpedig úgy van. Ráadásul itt elég szépen, egyetértésben összehoztuk neked a sármos férfiak jellemzőit, szóval igazán kiettünk magunkért, de úgy érzem nem szándékozol megérteni, csak felszínesen kapargatod tovább a témát.

2012. szept. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Szerintem leginkább arra mondják akik elegánsak és férfiasak. Azért is írják többen, hogy ez 30 alatt nem igazán lehetséges, mert férfias valaki a korral lehet... tehát egy mély hang, egy komolyság, egy tartás, ezek teszik férfiassá az embert. És igen, az őszülő halánték, meg egy borosta, vagy egy hosszabb haj is fontos kiegészítők... viszont ugye, ahogy mondtad nem mindenki tud ezekkel sármos lenni... a sármosság valójában magába hordozza a titokzatos, érdekes, szexi férfit... aki nem feltétlen szép vagy bájgúnár, hanem olyan férfias, elegáns és sármos. Olyan titkosügynök fazon, nem véletlen, hogy Clooney-t sokan annak tartják. Ez a titokzatos férfi, aki egy magabiztosságot, egy tartást és egy biztonságot sugároz, ettől pedig érdekes lesz a nők számára, mert megtalálták azt a férfit, aki nem az a szürke karakter, hanem benne van minaz az izgalom, rejtély amit ők keresnek és mégis hozzá lehet bújni, mert megvan benne a biztonság érzet és a tartása magabiztossága által fel lehet rá nézni... ő az aki el tudja a nőket vinni arra a titkos utazásra, amire nekik szükségük van, oda ahol az orgazmus lakik... mert ugye a nők, csak fel akarnak ülni erre a vonatra, azt akarják, hogy ők csak sodródjanak az árral, aztán pedig ez a sármos férfi kirakja őket ott, ahol az orgazmus lakik... elég szánalmas, nem? :D
2015. júl. 2. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
62%
Ja és ahogy az előttem lévő válaszadó írja, a sármos férfi a nők esetében az a szexi partner, akivel lefeküdnének. Mert szexi és vonzó. Nálunk is így van, mi is, hogyha megfigyeled, sokszor simán megkefélnénk egy pl. egy 40-es, nagymellű nőt, pedig lehet nem is szép a feje, lehet van rajta egy kis felesleg, de felizgat benne, hogy egy MILF, hogy olyan k*vás, hogy olyan bevállalós... ennek ellenére lehet egy szintén negyvenes tisztességes anyát nem k*nánk meg, aki viszont sokkal szebb arcú, lehet még akár vékonyabb is, de egyszerűen nem áll fel rá annyira cerka, mert nem sz*xi, nem bevállalós, nem k>vás, hanem normális. A lányoknál is ugyanez van, ők is arra nedvesednek be, aki számukra szexi és vonzó, néhány dolog alapján.
2015. júl. 2. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Toth Janos cimu sorozat: Mucsi eloszor meg nem volt sarmos Valika szerint, a Telephely c. reszben, de az elso evad vegere mar az lett! Pl. jobban is oltozott, hatarozattabb, magabiztosabb is lett, ertekrendje megvaltozott a helyes irányba vagy nem is tudom.


En most amugy bele vagyok zugva egy sarmos pasiba, nevezzük B.-nek. 50 eves es eszmeletlenul cool, ahogy tancol a vasalt kis oltonyeben. You Tuben akadtam ra. Probalok most vele megismerkedni. Arrol hires, hogy nagy orra van😀. Onironikusan szokta is emlegetni a nagy orrat😀. De a lenyeg, ahogy tancol, őrületes, smooth, ultra cool, eszmeletlen jo. Amugy szerintem masok nem latjak jokepunek, csak akik szerelmesek bele. Irja is egy haverja facebookon egy helyen, hogy őt szepnek nevezni egy kicsit tulzas, mondjuk inkabb sarmosnak. Amugy helyesen irni pl. nem tud ez a bizonyos sármos férfi. Egyszeru videki embernek tunik. Elegge ellentetben all az egyszeru videki ember szemlyiseggel az, ahogy tancolni tud! Nem is gondolnad rola. Megőrülök érte. Mit meg nem adnék, ha talakozhatnank.


Szerintem Mucsi is es B. is hatarozottan nem jokepu! Hanem tud es csinal valamit, azzal bűvöl el, meg ahogy nez, ahogy nevet ( B., mikozben tancol). Gazdagnak se gazdag amugy egyikuk sem. Közös jellemzojuk meg, hogy nagyon jol all rajtuk az oltony, szoktak oltonyben jarni. Mindketten 50-55 evesek. Egyikuk sem nagyhasu, de izmosnak se izmos egyaltalan.

2021. ápr. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!