Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, h miközben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, h miközben tornázok NUNIPUKIZOK? Mit lehetne ellene tenni?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok meg minden ,de ha bukfencezek lassan meg gyertyaállásban vagyok, beszívódik és kijön olyan fing szerű hang..
2012. szept. 6. 19:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
22%

Hát ez azért érdekes, mert akkor szokott lenni, ha levegő kerül be... ez pedig csak úgy tud bekerülni, ha valahogy bejuttatod, tehát ujjal, vibrátorral, pénisszel (mivel önmagában a hüvely az rugalmasan összezár, tehát oda nem megy be csak úgy magától a levegő...)


Biztos, hogy nunipuki? ;)

2012. szept. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Tudom milyen, nekem eddig 2x volt ilyen, az is csak amiatt, mert benedvesedtem es a pucsitas kovetkezteben. Eleg durvan hangzik, de sajnos nem lehet ellene tenni, maximum megkeresed azt a poziciot, amiben nem telik meg a puncid levegovel.
2012. szept. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
de én valahogy beszívóm a levegőt oda..és amikor elengedem kifújódik.. És biztos ,h az..
2012. szept. 6. 19:07
 4/15 anonim ***** válasza:
49%
B*zdmeg:DDD Ezen most szakadok de hát van ilyen.
2012. szept. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A gyertyaállástól nekem is mindig. De a bukfencezéstől pl nem, pedig régen sokat kellett bukfenceznünk edzésen.

Sőt, ha csak kitolom a seggem az égbe, és pucsítok a vakvilágba, akkor is beszívódna a levegő, ilyen vákumszerűen.

Én kerülöm az ilyen pózokat, vagy max itthon csinálom, ahol nem leszek vele közröhej tárgya. :D

2012. szept. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit kell ezen röhögni. AKi röhög ezen, az még sose szexelt ;)
2012. szept. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

kedves első kommentelő! te jó ég -.-" ha nem tudsz a kérdésről semmit, minek írsz ide?

a kérdésre válaszolva: igen is lehet csak "úgy" "nunipukizni". méghozzá ha az ember lánya szétteszi a lábát, és szétnyílik egy kicsit, már be is ment a levegő. de ez természetes. nem kell ahhoz tágnak lenni hogy bejusson a levegő. sajnos ellene nagyon semmit nem tudunk tenni. :|

2012. szept. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%
Előttem ne csináld amúgy meg nem zavar.
2012. szept. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Akkor ezért nem tudnak úszni a nők:P
2012. szept. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Köszönöm a röhögőgörcsöt, kedves 9-es! :DDD
2012. szept. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!