Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kéne fogynom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kéne fogynom ahhoz hogy ne érezzem szarul magam?

Figyelt kérdés

kb 3 hónapja kezdtem el de 1 hónapja már nem veszem olyna komolyan. Érzem magamon hogy megint jönnek a hurkák itt-ott,és tiszta zsír a testem..

főleg a hasam,a fenekem és a csípőm.Egyből oda hízok ha hízok,és félek hogy megint elengedem magam,de azt nem akarom mert szörnyen éreztem magam :( Nagyon szar..


[link]


[link]


2012. szept. 6. 19:49
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

te hülye vagy!


14/F

2012. szept. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 fünof ***** válasza:
tiszta hülye vagy? hova akarsz fogyni??!! nem kell fogyókúráznod csak figyelj oda mit eszel és nem lesznek gondok
2012. szept. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Nem fogyni, tornázni, ha csak egy helyre mennek fel a kilók. Oldalról alig látszol basszus...
2012. szept. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Nálunk azokat a hurkákat bordának hívják. És nem fogynod kell hanem tornázni, meg kicsit sportolni valamit, egy normális étrenddel, nem pedig sanyargatni magad.
2012. szept. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
ez pont így jó :)
2012. szept. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
De az a vicces,hogy mikor fogyóztam akkor nem sokat mozogtam.Most hogy többet sétálok,meg megyek...most jönnek a kilók.Hát ezt én k*rvára nem értem!
2012. szept. 6. 19:55
 7/29 anonim ***** válasza:
Nehogy elkezdj fogyózni, így is lassan elfogysz... Ez már önképzavar.
2012. szept. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Visszataszító tested van. Kilátszanak a csontjaid. Legalább 5 kilót szedj fel, és szexi leszel.

20 f

2012. szept. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Fölösleges, mert pont most jó a feneked, a combod, meg a hasad is!
2012. szept. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
tudom hogy csúnya.Ezért akarok fogyni.Ha még híznék akkor nagyon ronda lenne az alakom.Tudom mert voltam már 72 kiló is,és utáltam....Alapból vékony alkatom van és ezért néz ki rondán ha hízok.
2012. szept. 6. 20:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!