Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Undorodom a férfi lábaktól?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorodom a férfi lábaktól? Beteg vagyok?

Figyelt kérdés

Na nem az egésztől, csak a lábfejtől és az ujjaktól.

Nézzetek hülyének meg betegnek, de eléggé visszataszítónak tartom, ha meglátok egyet rögtön arra gondolok,hogy milyen büdös lehet..

láb és még büdös is...egyszerűen már most undorodom,hogy erről írok ide..

egyébként a cipők sem tetszenek egy férfin, főleg,hogy sokkal nagyobb,mint egy női lábé..

a barátom lábát sem tudtam egy ideig elfogadni, mindig féltem,hogy büdös lesz, ha leveszi a cipőt meg a zoknit..

a zoknival is vannak bajaim, ha egy férfi lábon látom, már húzom a számat, mintha egy alap reakció lenne..


mit tegyek,hogy túl legyek ezen??:S tök gáz


2012. szept. 6. 20:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
persze mert minden férfié büdös :) sztereotípia
2012. szept. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

LEHET, odaírtam.

szövegértés, ember.

2012. szept. 6. 20:14
 3/19 anonim ***** válasza:
57%
Fordulj szakemberhez (pszichológus, súlyosabb esetben pszichiáterhez). A legkomolyabban mondom, te beteg vagy.
2012. szept. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Jól írta ez első, nincs semmilyen szövegértési problémája.

Sztereotípia

2012. szept. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
vonzódsz a nőz lábujjakhoz még a hülye is érti
2012. szept. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Beteg vagy, tényleg, ez fóbia. Egyébként meg a lányok lába sokkal büdösebb szokott lenni a nylon zoknik és harisnyák miatt.
2012. szept. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
nekem sosem volt büdös,izzadni sem szoktam :s
2012. szept. 6. 20:24
 8/19 anonim válasza:

uhh én imádom :D

nem tudom miért de nekem ez a gyengém,de zokniban:D Ez marha vicces amúgy :D

2012. szept. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Gyanús volt már előtte is hogy FAKE de a második megjegyzésed után már biztos hogy KAMU!!!! a kérdés.

Méghogy sose volt büdös a lábad, még egy gyereké is szokott az lenni.... na takarodjál szépen anyádba vissza.

2012. szept. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Hmm nem is izzadsz? Akkor lihegsz mint a kutyák?
2012. szept. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!