Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejött már valakinek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejött már valakinek az internetes társkeresés? Vagy többnyire csalódás és nagyobb százalékbnan nem igazán működik?

Figyelt kérdés
2012. szept. 7. 11:32
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
Nekünk bejött. Igaz nem direktbe társkeresés volt, és nem is társkereső oldalon ismerkedtünk meg, hanem chaten. De már 5 éve együtt vagyunk, van egy közös gyerekünk. 220 km volt köztünk, 4 hónap távkapcsolat után összeköltöztünk.
2012. szept. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
Nekem bejött. 4 éve vagyunk együtt a párommal, és már együtt is élünk. :)
2012. szept. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:

2. vagyok



Mi is chaten ismerkedtünk meg, és távkapcsolatként működött 3 évig, ami heti 1 találkozót jelentett.

2012. szept. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:

Valakinek bejött.

Biztos láttál, hallottál sztorikat. SZerintem embere válogatja. Nekem olyankor muszáj megismernem a másikat, napi szintű beszélgetéssel.

Mert amúgy is, fontos, hogy lássam a kisugárzását, képről nem tud bejönni senki, de élőben, stílusa alapján már jobban. Kiderülnek a "beütései" és nem csalódok energiát pazarolva, meg reménykedve, hogy hátha szimpi lesz.

Másnak meg bejött, végülis nem az számít, hol ismered meg, hanem , hogy milyen ember. Ha te, velem ellentétben nem tartod fontosnak, hogy élőben ismerj meg valakit, akkor menni fog.

2012. szept. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
Kitartónak kell lenni és tudni kit keresel. Minél speciálisabb igényeid vannak, annál jobban bejöhet az internetes társkeresés.
2012. szept. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:

Nem voltam kitartó. Kettő kísérletem volt. Egyik sem jött be. A másodiknál, két hetes (napi 3-4 órás) kamerás skype beszélgetés után már nagyon nagy reményeim voltak, aztán a valóság mégis csalódás volt mindkettőnknek.

Azóta nincs kedvem próbálkozni.

2012. szept. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
22%

Nekem nem jött be. A korombéli lányok nem komoly szándékkal vannak fent ilyen oldalakon. Aki igen az azért mert élőben sem tud magának pasit fogni.


Sajnos a rendes, kedves, (szép) lányokat hamar elkapkodják a fiúk.

2012. szept. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
Bejött. Most lesz a 7. évfordulónk. Már házasok is vagyunk. Ő az én másik felem. Pedig se nagy ő, se igazi, semmi maszlagban nem hiszek, de ő olyan, mintha érte születtem volna.
2012. szept. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
Nekem kb ötödikre lett meg a jelenlegi barátnőm, 2 éve vagyunk együtt. Az előző négyből kettőt is tudtam volna választani emberileg, de ha már a kapcsolat elején is nehezen megy az időegyeztetés, akkor azt nem érdemes erőltetni.
2012. szept. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
Nalunk is chat volt, majdnem pont mint az elso valaszolonal, szinten van egy gyerekunk, csak mi 3 eve vagyunk egyutt, es tobb mint 1500 km volt kozottunk.., mi is 4 honap utan osszekoltoztunk.
2012. szept. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!