Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » ! Aranyos és kedves, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

! Aranyos és kedves, vagy flegma és beképzelt legyek? 16/L

Figyelt kérdés
Mindig kedves vagyok, türelmes, jólnevelt, tudom hogy kell viselkedni, szeretek nevetni, és másokat megnevettetni. Valmint műveltnek is tartom magamat. Mégsem tetszem senkinek, még sosem dícsért meg egy fiú sem, nem volt barátom sem. Pedig már nagyon vágyom rá. De miért nem? Miért tűnik úgy, hogy a környezetemben lassan minden lánynak lesz barátja rajtam kívül? Miért talál mindenki társat magának, engem miért nem kedvel egy fiú sem? Nagyon el vagyok keseredve! 16/L
2012. szept. 7. 17:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Képet kérünk.
2012. szept. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

legyél kedves és aranyos!

mások miatt ne változz negatív irányba!

2012. szept. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Lehet nem a belsőddel van a baj.
2012. szept. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
16 évesen semmiről sem vagy lemaradva. Nekem 22 évesen volt először barátom.
2012. szept. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
ha seg*arc leszel az csak a fiúknál vonzó, szal maradj cukorbogár
2012. szept. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!