Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érhetem el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetem el, hogy többet ne érezzek senki iránt érzelmeket?

Figyelt kérdés
Nem rinyálás miatt írtam ki a kérdést, az válaszoljon aki tud rá válaszolni. Gondolom valamilyen pszichológiai módszer létezik rá. Nem tizenéves vagyok már, eldöntöttem már,csak a hogyant nem tudom.
2012. szept. 7. 19:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet szerintem. Hiszen az érzések automatikusak, nem manuálisak. És félek, ha el akarnád ezt érni, ahhoz psziho gyilkos állatot kellene belőled készíteni.
2012. szept. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Sajnos erre nincs módszer.Az emberbe bele vannak táplálva az érzelmek.
2012. szept. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát azért köszönöm a válaszokat.Akkor majd távol tartom magam azoktól a helyzetektől amikor alakulhatna valami:) Kösz mégegyszer!
2012. szept. 7. 19:49
 4/15 anonim ***** válasza:

Csak a halottak nem éreznek...

Úgyhogy szerintem verd ki a fejedből az ilyen gondolatokat, mert így az egész életedet gyávaságban fogod leélni. Persze mindenki a maga sorsának kovácsa.

2012. szept. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ebben nem látok gyávaságot...Ha elérném nem panaszkodnék, hogy nekem mennyire hiányoznak az érzelmek. A nyugalom mindennél többet ér, főleg a lángoló érzelmeknél.
2012. szept. 7. 19:56
 6/15 ASOT ***** válasza:

egy darabig rövidebb ideig sikerülhet, de ahhoz át kell váltani egy nagyot kell az embernek csavarnia magán. hogy hidegebb maradjon aki nem érzékenyül el attól sem ha valaki elhalálozik hanem akkro is nyugodt marad.


De bármilyen fura is, ettől függetlenül ugyanúgy el kell járni mindenfelé ismerkedni emberekkel, lehet társa az embernek, csak az félig akkor színészkedés.


de általában ahhoz történnie kell elég rossz dolgoknak az emberrel h hírtelen ilyenné változzon. Nem megy egyik napról a másikra. És önzőnek kell lenni ez mind bele tartozik. És nem adni senki véleményére.


Kivétel persze munkahely meg az ilyen dolgok hacsak nem te vagy a főnök.


ugyanúgy lehet mosolyogni viccelődni, csak nem magadra venni semmit, és egy erős határozott kisugárzást is kell nyújtania az embernek. És nem szabad h másik vagy éppen az érzései befolyásolják a döntései során.


olyannak kell lennie mint aki egy káosz halál borzalom világvége kellős közepén is hótra nyugodt mint egy megbízható testőr. :)

2012. szept. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 ASOT ***** válasza:

lemaradt:


De ez nem tart ám örökké.

Mert minden embernek az életében eljön egyszer egy olyan személy aki mindezt elfújja és előhozza az érzelmeit. Vagy más dolgok.

Szóval ez hosszú ideig nem működik.


Dr. House is csak a filmben ilyen mindig...

2012. szept. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Azért én hiszek abban, hogy ez a belső béke elérhető tartósan is. ASOT nagyon sok állításoddal egyet értek:))
2012. szept. 7. 20:04
 9/15 anonim ***** válasza:
Én akkor is gyávaságnak látom, félsz megélni az érzéseidet... De mindenki eldöntheti, hogy vegetálni szeretne, vagy valódi nagy érzelmeket átélni. A jóval és a rosszal is szembenézni.
2012. szept. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Vagy merülj el valamelyik vallásban, de a "megvilágosodás" sem lesz egyszerűbb.
2012. szept. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!