Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érhetném el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el, hogy senki iránt ne érezzek érzelmeket?

Figyelt kérdés
Nem akarok többé csalódni se "barátokban", szerelemben, és családtagokban sem. Hogyan érhetném el, hogy minden ember iránt közönyt érezzek?
2009. dec. 30. 18:19
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
ha kapsz jó választ, privizz vissza please!!
2009. dec. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy elég érzelmes, az ám a rákendról. De én túl érzelmes vagyok, szóval, ha én maximálisan letompítom, még úgy is túl sok - nekem, másnak, mindenkinek!
2009. dec. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
Nekem 2 évbe tellett, hogy ezt elérjem. Nem hiszem, hogy neked van erre elég időd.
2009. dec. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Miért ne lenne időm?
2009. dec. 30. 18:24
 5/43 anonim ***** válasza:
63%

a buddhizmus a megoldás.

Ne az érzéketlenségre törekedj, hanem ne várj senkitől semmit. Fogadd el a dolgokat a maguk megváltoztathatatlan, örökké változó formájában.

Tisztelj minden élőlényt, és fogadd el önálló akaratukat, engedd, hogy éljék az életüket, akár nélküled is.

Nem volt nagyon hegyi szöveg?

csendes elfogadás.

2009. dec. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim válasza:
59%

miért kell mindent elfogadni mindenbe beletörödni?

ezt sosem értem meg

2009. dec. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
59%
NEM! Nem tőrődhetünk bele semmibe! Igenis van lehetőség változtatni MINDENEN! (tapasztalat)
2009. dec. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
59%
Mindenkit érnek csalódások, én is sokszor mondtam magamnak, hogy 'engem többé nem érdekel', de így belegondolva, nem tudnék így élni, közönyben és érzelemmentesen. Szerintem nem ez a megoldás. bocsi az offért.
2009. dec. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Nem akarok vallást váltani. Csak azt az időt ami még hátravan az életemből, fájdalom nélkül eltölteni.
2009. dec. 30. 18:41
 10/43 anonim ***** válasza:
41%
te egy nagyon gyenge ember vagy...menj remetének és utáld a patkányokat amiket élve megeszel....
2009. dec. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!