Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS! Miért szórakozik velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Miért szórakozik velem? Miért ment rá 2 év, ha csak ezt akarja?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


16 éve lány vagyok, fiúk terén tapasztalatlan, sosem volt senkim. Van egy srác, ismerem 10 éve, de barátok csak 2 éve vagyunk. Nagyon depizett egy lány miatt, én meg valahogy mellé ültem, és beszélgettünk. Pár hónappal később már megfogta a kezem, meg ölelgetett, velem aludt (egy táborban), és persze eleinte csak haverként kezeltem, de teljesen az ujja köré csavart. Nagyon szerelmes vagyok, BIZTOSAN! Csak miatta járok hosszabb úton suliba... Idén nyáron is csinálta ezeket a dolgokat, mondogatta, hogy neki kell egy komoly kapcsolat ( ő is 16), és volt egy 14 éves csaj, aki nyomult rá, mondta, hogy tőle nem kaphatja meg, de mégis összejöttek. NA akkor totálisan összetörtem. ÉS nem is értettem az egészet. Mindig előttem nyalta-falta a csajt... De nem tudtam belőle kiszeretni. 1 hónap után szakított a csajjal, mert gyerekes volt, és most megint fogja a kezem, játszik a hajammal, sőt, 1 hete egy buliban le is smárolt. És együtt aludtunk, szóval kb. 1 órán keresztül smároltunk, hát én nem tudtam ellenállni, ne gondoljátok, hogy ribanc vagyok! Azóta 2x beszéltem vele facebookon, és azt mondta nekem, hogy ez barátság extrákkal. Megint összetörtem, de persze nem tudok rá haragudni, én komolyan szeretem. Azóta nem beszéltünk, nem is láttam. Nagyon hiányzik, csókolnám, fognám a kezét, mindig rá gondolok. Nem értem miért szédít 2 éve, ha csak ezt akarja. Szerdán találkozunk. ÉN esküszöm úgy érzem, ha meglátom, leteperem, pedig tudom, hogy ki akar használni, és ez fáj, de nem tudok ellenállni neki. :( SEGÍTSÉG!!


2012. szept. 7. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

ha 16 éve lány vagy...

akkor előtte fiú voltal?:O

o.o

*nothing to do here*

2012. szept. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Végül is, azt sem jelentette ki soha, hogy a barátnője vagy...
2012. szept. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ha találkoztok megmondod "Ebből elég, mondd meg konrétan mi ez a kapcsolat köztünk baratság vagy mi. Amennyiben csak barátság, részemről befejeztük az enyelgést és a csókolozást. Nem egy báb vagyok, akit ha szükséged van előveszel aztán újra eldobsz."

Ha van valami sütnivalód, ezek a tények elé állítod, ha meg nincs, akkor még elégítsd ki az igényeit és majd 2 év múlva rá fogsz jönni, hogy elvesztegetted a legszebb éveid egy se..fej miatt.

Habár szerintem a legjobb megoldás az lenne, ha szépen elküldenéd és ne akarj semmit tőle. Ha eddig így kezelt, mint egy tárgayt, akinek nem volt tekintettel az érzelmeire, akkor csakis erre számíthatsz tőle párkapcsolat alatt is. Tudod kutyából nem lesz szalonna, főleg ha látja, hogy te csak arra vársz, hogy minden vágyát teljesítsd.

2012. szept. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!