Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szórakozik velem, csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szórakozik velem, csak azt akarja?

Figyelt kérdés

Tudom, így látatlanban elég nehéz lenne ezt megválaszolni, de mégis szeretném "kívülállók" válaszait is meghallgatni. Van egy srác, nagyon tetszik nekem. Azt mondják, én is neki, bár én ezt nem igazán vettem észre, egészen két héttel ezelőttig. Osztálytársak vagyunk egyébként. Szünetekben mindig odajött hozzám, beszélgettünk, nagyon aranyos volt, ha nem voltunk együtt, láttam, hogy nézett, ha észrevett valahol, azonnal odajött, szinte minden órám mellém ült, és azokat az órákat végig flörtöltük, nagyon élveztem. A barátaim és a többi osztálytársam is kérdezte, hogy van-e köztünk valami, szóval valószínűleg nem csak én vettem észre a közeledését. Ez eddig szép és jó lenne, DE...

...furcsa nekem, hogy hirtelen érdeklődik irántam. Én most léptem ki egy másfél éves kapcsolatból (erről most nem szeretnék írni, teljesen más téma), pont két hete, mióta ezzel az illető sráccal "barátkozunk", mivel a szakítás óta kezdett velem szimpatizálni. Előtte is mondták nekem, hogy tuti tetszem neki, de én ezt észre sem vettem. Na most... néha tett elég félreérthető megjegyzéseket (remélem értitek..) és nekem ez nem igazán tetszik így... úgy értem, nagyon félek attól, hogy csak "meg akar fektetni" és kész. Természetesen én nem engedném, de nagyon rosszul esne, ha ilyen szándékai lennének. Másrészről pedig ő egyáltalán nem olyan fiú, régebben sokat beszélgettünk, és amennyire én ismerem, nem nézném ki belőle (egyébként a barátnőim se gondolnák ezt róla), de ki tudja, hátha félreismertem, és mégis olyan...

Szerintetek, lehet okom félelemre? Benne van ez is a pakliban. A srác tényleg nagyon kedves és figyelmes velem szemben, már azt is megkérdezte, hogy táncolok-e vele szalagavatón, pedig csak jövőre lesz.

Kérek mindenkit, hogy értelmes válasszal írjon csak, nem érdekel senki ostoba gyerekeskedése... Köszönöm:)


2011. nov. 1. 21:49
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és 18/L :)
2011. nov. 1. 21:52
 2/5 DrBadru ***** válasza:
Ha csak "meg akarna fektetni", nem ajánlgatná a jövő évi szalagavatóra magát... meg ahogy írtad, aranyos, kedves, rendes, szóval így kívülállóként teljesen ártalmatlannak tűnik a dolog :) Amúgy meg ezt a kérdést elvileg mindenki, miden kapcsolata elején feltehetné, mert mindig bizonytalan minden... Vágjatok bele! 23N
2011. nov. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Megtudta, hogy vége a kapcsolatodnak. Szerintem erre várt. Ne kapáld el így előre, derítsd ki, hogy mik a szándékai. Randizzatok!
2011. nov. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez egy taktika része, és csak megdugni akar. Hogy miért mondom annyira biztosan? Mert én is alkalmazni szoktam.


Sebezhető vagy, nemsokára kijön a szexhiány is rajtad, a vágy, hogy megérints/en valaki/t. Így ő akar lenni az első a sorban.

2011. nov. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a srác csak arra várt, hogy szabad legyél és utána vele lehess. Így is, úgy is-gondolom. :)
2011. nov. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!