Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit akar? Újra akarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit akar? Újra akarja kezdeni, vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés

Jártam egy fiúval két hónapot még ősszel. Távkapcsolat volt, s a randikat rettentő nehéz volt összehozni, mert mindketten máshol is lakunk, mint ahol dolgozunk, s így ő szakított, mert ő ezt nem tudta vállalni. Én folytattam volna így is, mivel már akkor tudtam, hogy nyáron oda fogok költözni munka miatt. Abban maradtunk, hogy barátok leszünk. Azóta találkoztunk egyszer, mert elhívott egy klubba, ahová ő is jár. Utána azt mondta, hogy rettenetesen kívánt. Én tisztázni akartam vele, hogy akkor most mi van? De ő azt mondta, hogy nem akar komoly kapcsolatot, nem akarja újrakezdeni. Én ezt el is fogadtam. Erre névnapomkor, karácsonykor, szülinapomkor is küldött üdvözlő e-mailt. Amikor megköszöntem a szülinapi e-mailt msn-en, megint felhozta a témát, hogy reméli nem bántott meg azzal, hogy szakítottunk. Én mondtam, hogy megértettem, hogy nem akar komoly kapcsolatot. Erre azt írta, hogy nem erről van szó, csak úgy nem akar kapcsolatot, hogy én többet adok bele, mint ő, mert ő nem tudna eljárni hozzám még hetente sem, nekem kellene mindig hozzá mennem. Amikor beszélünk állandóan bókol, hogy milyen szép vagyok, meg ilyenek. Meg ő most nem keres magának társat, mert nincs ideje, ereje semmihez. Viszont panaszkodik, hogy milyen magányos. Most arra vár, hogy megint én lépjek? Megint

kezdeményezzek? Amikor azt írta, hogy kíván, én elmondtam neki, hogy én újra összejönnék vele, de ő erről hallani sem akart. Akkor most miért viselkedik így?


Köszönöm előre is a válaszokat!


2009. jan. 25. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindig azt mondták, hogy ha valaki szeret valakit és látni akarja, nem érdekli, hogy de megoldja és menni fog! Furcsa te megtudtad oldani a dolog, hogy lemennyél hozzá, de o nem? Biztos most nyugtatod magad, hogy nincs ideje! Az ember arra szakit idott amire akar! Ha annyira menni akart volna megtudta volna oldani, hidd el! Nekem nagyon olyannak tunik aki inkább szexre vágyik nem kapcsolatra! Biztos bejosz neki, ehez nem fél kétszég, de szivesebben lenne a szexpartnered mint a társad!! Szerintem keres magadnak olyas valakit aki valoban foglalkozik veled és nincs toled olyan messze!!
2009. jan. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ha szexpartnernek kellenék neki, akkor már megkapott volna, de ő nem akarta, hogy úgy feküdjünk le, hogy nincs köztünk komoly kapcsolat. Ő ugyanis nem szexel, hanem szerelmeskedik, ahhoz viszont az kell szerinte, hogy idővel kialakuljon a kötődés két ember között, amihez viszont neki arra van szüksége, hogy ne két hetente lássa a másikat.
2009. jan. 25. 15:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Elso valaszolo vagyok! Igy már értem a dolgott, akkor biztos igaza van és nem hazudik és valoban nem jo neki igy hogy nem vagytok egyutt rendszeresen és nem tud veled komoly kapcsolatott kiépiteni. De hát azt mondtad vagyis irtad, hogy oda akarsz koltozni a munka miatt. Akkor hátha ossze jon a dolog. Mert ha ott lennél akkor nem lenne semmi baj és mehetne a dolog koztettek és biztos nem lenne semmi baj! Remélem sikerulni fog neked. De ha nem mész akkor csak rajta mulik, hogy képes lenne e igy bele menni a dologba, de hát sajnos nem nagyon áll ugy a dolog!
2009. jan. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Azt tudom, hogy úgy nem fog működni a dolog, hogyha én nem költözök oda, mert ő pont akkor kérte az áthelyezését, amikor ismerkedtünk, de pont rossz helyre, és most jó pár évig nem mozdulhat onnan. Én tudom, hogy oda fogok költözni, ez 100%. Ezért nem értem, hogy miért nem mondja azt, hogy jöjjünk össze, ezt a pár hónapot kihúzzuk, találkozgatunk néha, és nyártól meg tényleg komoly kapcsolatunk lesz, gyakori találkozásokkal, bizalommal, és így tovább.
2009. jan. 25. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!