Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, csak én vágyom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, csak én vágyom egy nagyon jó fiú barátra (akár melegre)?

Figyelt kérdés
Néha nagyon kéne :/
2012. szept. 7. 21:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mondanám, hogy jó fiú barát voltam az eddigiekben is, de úgyis beléd szeretnék, szóval... Hagyjuk. :D
2012. szept. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nekem pasinak egy rendes férfi kell de barátnak annyira jó lenne egy meleg srác. mert ő tudja a fiú dolgokat de a lány dolgokat is érti :D 15/L
2012. szept. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
nekem kb 17 éve ismerek 1 lányt (17 vagyok) születésem óta nagyon szeretem mint barát :) egy oviba egy suliba egy közép suliba jártunk egymás mellet ültünk soha nem éreztem iránta semmit csak barátságot :) (irhattok nekem is :) )
2012. szept. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Advocatus Diaboli ***** válasza:
52%
Egy meleg srác nem hiszem, hogy 100%-osan jó infókat ad a fiú dolgokról.
2012. szept. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
pdig igy van a kérdezőnek van igaza. 30/ff
2012. szept. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mármint pasinak, vagy egyszerű barát, mert ha barát akkor az nekem is nagyon kéne egy.
2012. szept. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem! :D Én nagyon nagyon nagyon szeretnék egy meleg barátot... :)) Vele szerintem sokkal többet lelkizhetnék, és nem unná a pletykáimat :D
2012. szept. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
igazad van nem kell hogy meleg legyen elég ha bisex hidel 30/FF
2012. szept. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
nekem volt, van lány barátom. főleg lány barátaim vannak. kérdező, ha gondolod írj!
2012. szept. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Kezdetben mi is barátként kezeltük egymást a barátnőmmel, azóta 2 és féléves kapcsolatunk van, szerintem ritka az, ha megmaradtok barátnak. :)
2012. szept. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!