Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú lány barátáság, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú lány barátáság, miért féltékenyek a nők a lány barátra?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátom aki lány én meg fiú vagyok. Még nem volt olyan barátnőm aki ne lett volna féltékeny rá, mert, hogy többször előfordult hogy csak ketten elmentünk egy pár napra, vagy hogy ha találkozunk akkor hecceljük egymást nagyon sokat, vagy meg csikizni vagy bármi tehát ilyen értelembe vett testi kapcsolat is van. (Csak a piszkálódás / hülyéskedés szinten, ezen felül írtunk egymásnak olyan sms-t, hogy pl. szeretlek, hiányzol stb. , de csak játék szinten)Kívülről sokan gondolták, hogy van köztünk valami, de soha semmi nem volt ennél több, de ezt egy nő se szerette, akarta felfogni, hogy csak barát és, hogy ha az elmúlt 3 évben is csak az volt, akkor most se fog megváltozni. Így én is rászoktam arra, hogy sose mondtam el, ha vele találkoztam, mert annak mindig hiszti balhé lett a vége.

A történethez hozzá tartozik, hogy minden egyes barátnőmnek bemutattam szerveztünk olyan programot ahol ő a barátjával én a barátnőmmel közösen elmentünk stb. De mindig féltékenység a vége és így inkább látszólag megszakítottam vele a kapcsolatot, a jelenlegi párom is úgy tudja, hogy éppen össze vagyunk veszve de ettől függetlenül nem és ugyan úgy sokat találkozunk.

F26


2012. jan. 23. 21:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%

Passz, engem soha nem zavart ez. Ha meg akarnak csalni, meg fognak, ha fejre állok is.

Ha meg nem, akkor lehet akármekkora csábítás, akkor se.

2012. jan. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
mert fiú lány barátság ugy mond nem létezik, mert az egyik fél mindig többet akar(t), ami később a párkapcsolat terén probléma lehet.
2012. jan. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Nyugodtan elfogadhatod azt a tényt, hogy nem létezik fiú-lány barátság. Hosszabb távon pláne. Évszázados tapasztalat és nincs kivétel.

Ez persze csak vélemény, nem kötelező elfogadni, le is pontozhattok miatta.

Persze az lenne az ideális, ha működne és a barátnők nem féltékenykednének, de amíg világ a világ ez így lesz és mindkét fél jogosan teszi, amit tesz. Éppen ezért nehéz.

2012. jan. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

Nekem eléggé nagy fiú baráti köröm volt, lány létemre. Olyan mint amit itt és most leírtál.

Nos későbbiekben, miután felnőttünk jött az őszinteség. Nem egy-nem két srác vallotta be, hogy vagy nagyon tetszettem neki, vagy szerelmes volt belém. Az a pár srác, aki meg nekem bejött, és az a két srác akibe (egymás után) beleszerettem, soha nem gondolt rám úgy, csak mint barát.

Fiú lány barátság nincs. Az egyik fél mindíg többet akar mint a másik. Vagy akart.

Ennyi.

De hazugságban élni egy párkapcsolatban... Hát ez még neccesebb.

2012. jan. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

Attól függ, mennyire szoros a barátság, az exemnek eléggé sok lány haverja volt, akikkel eldumálgatott, elment velük kocsmázni, hülyéskedtek de teljesen okés volt ls azoknak a jelenléte sosem zavart. Ha nagyon közeli, bizalmas kapcsolatot ápolt volna velük, az zavart volna.

Fiú-lány haverság van! De fiú-lány igaz barátság nincs.

2012. jan. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
hát igen, egyetértek az előttem szólókkal. de azért megkérdezhetem, hogy te csak barátként gondolsz rá vagy esetleg többet is el tudnál képzelni vele? persze ha nem lennél kapcsolatban.
2012. jan. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Na figyelj!

Képzeld bele magad a bnőd helyébe. Te örülnél ha egy számodra idegen fiú, aki a párod haverja, olyan közel állna hozzá, h bmikor fogdoshatná, csikizhetné, sms-eket írkálna neki h így szereti úgy szereti és mennyire hiányzik neki... Külön találkozgatnának, nélküled is... és egyébként is, az életében mint fiú nemű lény, közelebb, de legalább olyan közeli viszonyban áll vele, mint te vele, aki történetesen a pasija.

Sztem nem igazán díjaznád a szitut, még akkor sem ha tisztába volnál vele h csak barátok.


Egyébként nekem is volt ilyen problémám, én lány vagyok és van/volt egy nagyon nagyon jó haverom. A btom féltékenykedett rá, és idővel beláttam, a helyében nekem is rosszulesne :/

Úgy gondolom, ha vállalunk egy komoly párkapcsolatot, akkor felnőtt létünkre tudni kell szabni egy határt: a testi közelkerülés és a szavak súlyát mérlegelni kell. Ma is nagyon jó btok vagyunk, de a barátság elsősorban nem testi viszony hanem szellemi, így megmaradtunk a bezsélgetésnél, és esetleg néha, kedves ölelésnél, ha pl vigasztaljuk egymást. És a btom is látja, h érte megteszem azt h változtatok ilyen jellegű dolgaimon.


És egyébként elvárnám a pasimtól, h az anyukáján és lánytesóin kívül csak ÉN legyek az a nő, akinek azt mondja: SZERETLEK

20/N

2012. jan. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

4. vagyok

Így visszaolvasva úgy hangzik a válaszom mintha én egy olyan hú-de-tuti csaj lettem volna. Hát nem. Viszont autószerelőnek tanultam egy eléggé kicsi iskolában ahol rajtam kívül még három lány tanult.

Ebből rajtam kívül egy lány volt aki hozzám és a baráti társaságomhoz hasonlóan a rocker érzelemvilágban élt.

Így eléggé könnyű volt.

2012. jan. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

nő vagyok férjjel, gyerekekkel. A 2 legjobb barátom férfi. Családdal. 20 éve vagyunk hárman a legjobb barátok

Van fiú-lány barátság

2012. jan. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mai 5. válaszoló vagyok, és hogy a francba lettem így lepontozva, mikor a válaszom nem offenzív, a valósághoz elég sok köze van és az eddigi válaszolók többségének véleményével valamelyest fedésben van????????
2012. jan. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!