Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy fiú barátra mindenki azt hiszi, hogy a pasim?

Figyelt kérdés
Hát végülis evvel a sráccal együtt nőttünk fel mivel anyáink legjobb barátnők voltak ezért nagyon sokat voltunk mi is együtt...olyan nekem ő mint egy testvér, sőt annál is többet jelent.már 2 éve van barátom és neki is barátnője, de mégis mindenki azt hiszi, hogy mi együtt vagyunk. Miért van ez? Mit lehet ez ellen tenni? mert hát néha idegesítő, hogy mindenki ezt kérdezzgeti, mikor barátommal vagyok akkor is "megcsalod a barátod, nyilvánossan? nem szégyeled magad?" idegesítő, és néha elég rossz...
2012. máj. 26. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük mond nekik : Loreal törödj magaddal :D

Ezekkel sok mindent nem lehet kezdeni mert csak a pletykán jár az eszük és ha látnak valamit azonnal beképzelnek mindent maguknak akkor is ha nem igaz..

2012. máj. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bocs garnie törödj magaddal
2012. máj. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Idő kérdése és eltörik a mécses. Onnantól lesz szívás...
2012. máj. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
11:44 bocsi de nem értem, ezt mire is érted?
2012. máj. 27. 13:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Arra, hogy előbb utóbb el fog csattanni a csók, és le is fogsz vele feküdni. Ne legyél naiv, meg fog történni, akarni fogjátok.
2012. máj. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mint a Forrest Gump-ban :)
2012. máj. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát ha eddig nem volt semmi...vagyis én elmondtam neki hogy szerelmes vagyok belé, de ő elkezdett kerülni, meg egyre kevesebbet beszéltünk...úgyhogy nem lesz semmi, vagy elveszítjük egymást, azt meg egyikünk sem akarja ^^
2012. máj. 27. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!