Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác akivel nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akivel nagyon jót beszélgetünk és nagyon szimpatikus, de még nem láttam, ha majd találkozunk és nem tetszik elsőre lehet hogy később beleszeretek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 20:22
 1/2 x Susy Omega x ***** válasza:
szerintem minél előbb találkozzatok! én a neten ismertem meg a barátomat. bár sosem volt célom. :D meg előtte sok embert. és... voltak ám csalódásaim. mert nem mindig az egy ember, aminek mutatja magát. tehát lehet, hogy belsőleg oké... de járni azért tudjon! :D kérj tőle képet, aztán ha tetszik, találkozzatok! de tartsd észben, hogy a kevésbé csinos arcú fiúk is őrülten tudnak szeretni, sőt... :)
2010. szept. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mielőtt találkoztok kérj képet!!! Különben nagy bajba kerülhetsz, ha akkor derül ki, hogy nem szimpi...
2010. szept. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!