Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Angelcare 301R légzésfigyelő...

Angelcare 301R légzésfigyelő babaőrt szeretnék venni, de azt hallottam, hogy Wifi mellé nem ajánlják, mert az zavarja a működését. Ezzel kapcsolatban valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Hifi nem?Nekünk ilyen volt.Bár nem volt a szobájában se hifi,se tv csak egy digit óra.Csak akkor pittyegett amikor az elem merült.Babás ismerőseim nem panaszkodtak ilyenről.Tudomásom szerint akkor szólhat tévesen még,ha tul passzentos a matrac,elmozdul a csatlakozó stb..Hang nem befolyásolhatja.
2010. márc. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen zavarhatja.
2010. márc. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Zavarhatja a wifi?? Ez új, de legalább értem már, hogy miért riasztott be többször tévesen az első pár hétben.

Most, hogy mondod, kb akkor "javult meg", amikor kiiktattuk a wifi-t és átvittük az egész gépet a másik szobába.

Ma is okosabb lettem, köszi! :-))

2010. márc. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok. a riasztást nem zavarja csak a hang átvitelt. Azért nem riaszthatott. Csak a bébiőr részét zavarhatja meg, hogy nem mindig közvetít hangot a légzésfigyelő részét nem. Az megbízható.
2010. márc. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3. vagyok: akkor nem tudom, miért jelzett...
2010. márc. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, azóta kiderítettem a többi frekit is amin működik, és azt is, hogy ha változtatunk rajta akkor elméletileg nem lesz gond vele, mert akkor a wifi "mászik" kicsit odébb, mivel az a freki foglalt amit használna. De tényleg nagyon köszönöm a válaszokat!
2010. márc. 4. 11:05
 7/7 anonim válasza:

szia,

nem tudom jól működik e ennek a típusnak a bébiőr része nálunk(mi használtan vettük), mert nem ad folyamatosan hangot ha beszél a baba illetve ha szól a zenélő. csak pár mp-ig ad be hangot, szaggatottan! Ez normális?

s.o.s.

köszi

2011. jún. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!