Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszer kedves velem, haverkod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer kedves velem, haverkodik, kíváncsi a véleményemre stb, máskor pedig szinte nem is vesz rólam tudomást. Miért viselkednek így a srácok?

Figyelt kérdés
2012. szept. 8. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:
A srácod. Nem kell mindenkit egy kalap alá venni. A válasz pedig: kérdezd meg tőle! :)
2012. szept. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem általánosítani akartam :)

Csak sok dolog volt már, amit értettem meg hogy miért csinálják a pasik, szóval vannak viselkedések, amire egy lány magától nem is jönne rá, pasi szemszögből akarom tudni, nem úgy ahogy egy csaj gondolná, hogy miért:D

2012. szept. 8. 16:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet h neki az jött le h nem nagyon érdekel téged, és inkább már nem próbálkozik nálad, vagy csak simán barátkozott veled egy kicsit. Próbálj meg te beszélgetés kezdeményezni vele.
2012. szept. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tudod, a lányok gyakran elvárják a kezdeményezést a férfitől, és sok esetben ha az meg is teszi, egyből átfordul a szó jelentése nálatok nyomulásnál :)
2012. szept. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha egyszer történt volna meg, akkor felfogtam volna én is. De folyamatosan... egyszer normális, egyszer nem, megint normális megint nem... ezt nem tudom mostmár.
2012. szept. 8. 18:27
 6/10 anonim ***** válasza:
A legnagyobb gond nem az, hogy ő nem tudja mit akar, hanem az, hogy Te nem, ne haragudj. Mert, ha tudnád, nem állnál le olyan emberrel, aki nem tudja, hogy valójában mit is akar! :)
2012. szept. 9. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem álltam le vele. Csak egyszerűen már kezdem unni.
2012. szept. 9. 17:15
 8/10 TOMAtm ***** válasza:
a pasikat a hormonszintek irányítják.ha magas a tesztó akkor 'haverkodik',udvarol foglalkozik veled....ha alacsony akkor meztelenül is táncolhatnál előtte,kb leszarna.ennyi.
2012. szept. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Velem is ilyen másodszor vagy harmadszor-nem emlékszem.

Nyuszi vagyok megkérdezni, de ő is az mert ha valamit mondtam gyors lerázott hogy dolga van, meg kerülte a témát... (jó most utoljára tudom miért ilyen, mert zakkant sms-ekkel bombáztam) :( Utána meg a családom, mert otthon őszinte voltam... Otthon védtem is mint egy oroszlán hogy a férjem ne hívja fel ne kavarjon be a kapcsolatába hisz nem tehet semmiről ő. De férjem megoldotta írt sms-t nem tudom mi állt benne, mert egyik sem mondta el. Férjem azt mondta ha nekünk nem jó, akkor nekik se legyen-tiszta genyó felfogás... Néha jó nem őszintének lenni ha mást nem akarunk ezzel megbántani. (mivel aki velem haverkodik neki barátnője van).

2012. szept. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Velem is így viselkedik az egyik pasi, akivel jóban vagyok vagyis már nem tudom. Egy ideje rám se bagózik, mintha sosem lettünk volna jó barátias viszonyban, még csak rám se néz már. Aztán legutóbb megkérdeztem, hogy mi újság vele mostanában (mivel ritkán futunk össze), erre már válaszolni is nehezére esett, csak rázta a fejét... Én elhiszem, hogy vannak rosszabb napjai (mert nagyon senkivel nem látom beszélni mostanában, csak van magának), de hogy már 1 hónapja kb minden áldott alkalomkor mikor látom szar napja van neki? Nem értem, mi történhetett vele... Hogy egyik nap még tök jól elbeszélgetünk, nevetünk együtt aztán másik nap már nem létezem neki. Nem értem, komolyan mi van vele, mert nem is mondja el. Ez csak egy része a sztorinak, de benne van a lényeg és nagyon bánt, hogy idáig jutottunk vele. Mint egy idegen.... :(
2012. szept. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!