Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj, ha a tinilányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha a tinilányok riban. Cként viselkednek, hiszen van rá igény?

Figyelt kérdés
Srácok, miért mondjátok, hogy "jaj, minden második lány egy ku.rva, amikor például ha egy lány olyan kérdés ír ki ide, hogy pl. "ki du.g meg? 15/L", rögtön ugrotok, és száz jelentkező van, nem érdekel titeket, hogy hogy néz ki, csak lyuka legyen... Ez meg mi?! Akkor most miről beszélünk?
2012. jún. 30. 01:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
nem baj.
2012. jún. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Egy ribancot alkalomadtán használunk, egy nem ribancot meg feleségül veszünk.

Ennyi.

A cigiben sincs semmi jó, mégis milliók szívják nap, mint nap.

2012. jún. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
előttem szóló teljesen igazad van :D am én ribancal biztos nem feküdnék le..
2012. jún. 30. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Én kedvelem a ribancokat !
2012. jún. 30. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ha kúrnának is,nem lenne probléma.

de a kamu az gáz.

én is hány ilyet ismertem.

le van zsírozva,hogy dugás lesz,aztán meg ott kellett sz@rakodni még vele órákat,mert mégse,aztán megint,aztán mégse,megint...

felesleges úgy viselkedni,ami nem te vagy.

2012. jún. 30. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#5: Te a szűzqváról beszélsz, az más kategória. Egyébként nem baj, az a baj mikor egy 13 éves csaj rámmászik totál részegen és nem lehet levakarni.


De nem is kell hogy részeg legyen, meg az sem zavarja mikor közlöm hogy 23 vagyok. Na ez a baj.

2012. jún. 30. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem ugyan nem izgat, ha körülöttem ribiként viselkednek a kiscsajok.

Az meg aztán pláne hidegen hagy, aki erre ugrik is. Amelyik kan olyan kiéhezett és szerencsétlen, hogy csak egy ilyet tud megdugni, az kb olyan is. Ezek sose érdekeltek, jól megtalálják egymást, és kész. :D

21L

2012. jún. 30. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6-os: csak puszta kíváncsiságból,egy 16 évessel összejönnél?
2012. jún. 30. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg. De elég sok dologtól függ.
2012. jún. 30. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azért mert az igényesebb pasikat zavarja, ha egy fiatal csaj elba*za az életét, hiszen csak úgy eldobja azt, amitől szép.
2012. jún. 30. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!