Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért nincsenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nincsenek olyan lányok, akik igazán szeretetre éhesek és hiányzik egy fiú az életükből? Ők miért bírják olyan jól egyedül, szeretet, szerelem nélkül, fiú nélkül?

Figyelt kérdés

2012. szept. 8. 15:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
vagyunk még nyugi:( nem olyan jó egyedül.Valaki azért bírja mert sok pasija volt aztán már kell egy kis szabadság ,vagy még nem volt senkije és ne tudja milyen is az ha van
2012. szept. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok. Simán megélnék a jéghegy hátán, de csak mert így nevelt a sors. Több dolgot megéltem 7 évesen mint más egész élete alatt. Ez van, mégis lett barátom, akit tényleg tiszta szívből szeretek., de tudja ne várjon tőlem nyáladzást, és amennyire tőlem telik, kimutatom hogy csak őt szeretem a világon, és bármit megtennék érte.

De tutkó létezik sok átlagosnak nevezhető lány, aki bújós akar lenni, és kis törékeny virágszál a párja kezében. Azért ritka, de ez néha rám is rám jön

2012. szept. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 carolinne ***** válasza:
igen . vagyunk még. csak sokszor nem mutatjuk ki, hogy nem bírjuk egyedül..
2012. szept. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
jajj istenem miért kell itt szerencsétlenkedni sírni rinyálni h jajj egy szeretni való szeretni tudó pasi vagyok bárcsak egy lánynak kellenék, hát b@szki mozdulj meg és próbálkozz tovább, 2-3 elutasítás az nem a világ vége
2012. szept. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mindenki itt sírja ki magát, amikor elege lesz a szingliségből :D

Én mondjuk bírom egyedül, de néha bármit odaadnék csak hogy legyen valaki mellettem. Miért bírom ilyen jól? Mert eddig nem jött senki, aki miatt nem bírnám.

2012. szept. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én ilyen vagyok, mindig is eléggé független voltam, és imádok egyedül lenni, persze néha rám is rám jön az, hogy bárcsak itt lenne velem egy fiú, aki szeret, olyankor nagyon rosszul érzem magam, de ez el is múlik. én mindig is tudtam magamról, hogy magányosfarkas típus vagyok, apumra ütöttem...:S félek is a jövőtől, nem akarok egyedül meghalni...
2012. szept. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Na akkor nem vagyok egyedül.... (Utsóelőtti voltam)
2012. szept. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
vannak még
2012. szept. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
vannak, de nincs kivel beszélni róla
2012. szept. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 nikikee99 válasza:
van és mindig is lesz ilyen lány..:D
2012. szept. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!