Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan srác, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan srác, akinek sikerült kiszabadulni a lányok csáberejéből?

Figyelt kérdés
Nem kellek egy lánynak sem és emiatt szenvedek, mert jó lenne ölelni, csókolni szeretni már végre egy lányt, aki viszont szeret, de én ritka ronda vagoyk és szerintem ez a fő ok, maiért nem is kellek egy lánynak sem és egy ideje már az erőm is elment, hogy lemerjek szólítnai lányokat, úgyhogy a legjobb az lenne, hogyha eltudnám érni,hogy ne vonzódjak a lányokhoz, talán homárrá kéne válnom vagy inkább aszexuálissá, bár nem tudom, hogy az aszexuálisok vágynak-e társra attól még, hogy szexre nem tartanak igényt.

2012. szept. 2. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bazze' Debrecen... Belédhalok.
2012. szept. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

megint egy magabiztos férfi,gondolom alacsony,nem kigyúrt,szegény stb......

kíméljetek pls!!!!!!!!!!!

2012. szept. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Önbizalmad 0. És ez a baj nem a kinézet számít hanem az önbizalom. Ha a lányok látják rajtad hogy bizonytalan vagy akkor ne is várj semmit tőlük. Jó nyilván a rondábbaknak nehezebb csajozni ez oké, de nekik sem lehetetlen. Nem egy ronda vékony, vézna, vagy kövér nagyon kövér srácot, ismerek akiknek már összejöttek a dolgok és pontosan azért mert van önbizalmuk, határozottak és érzik rajtuk hogy akarnak is valamit nem csak a szájuk jár. Szerintem agyalj rajta egy kicsit!
2012. szept. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

14:18as


a kinézet és az önbizalom többnyire együtt jár,kivétel ha valaki a igényt leviszi "ez még nekem is menni fog" szintre


hasonlattal élve: az árverésen is azok a bátrak akiknek pénzük is van pusztán az hogy "meg akarom szerezni és kész" édeskevés

2012. szept. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez az a debreceni 22-23 éves önbizalom hiányos fiú,aki minden nap ilyen,és ehhez hasonló kérdéseket tesz fel,azt gondolja, ráír egy "szuperkekszi,csini,kedves" lány,ne törődjetek vele.:D
2012. szept. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Mókusgyilkos ***** válasza:
jaja sanszos :D
2012. szept. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez a debreceni kolbász még csak Marok Marcsával találkozott:)
2012. szept. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Káma Erotika barlangot tudom ajánlani, biztos vannak ott guminők. a Csapó utcán van, a közepe felé, ha az Árpád tértől mész, a menetirány szerinti bal oldalon. Jó nézelődést. :)
2012. szept. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hááát a kérdés tényleg ritka hülyeség. Főleg a magyarázása. Ami viszont a kitudtatok e lépni a bűvkörből kérdést illeti arra azt tudom mondani, hogy igen. Vannak. És itt nem rögtön megkeseredett nyomikkal kell számolni. Én is ilyennek tartom magam bár én nem kikerültem belőle hanem alapból benne sem voltam. Addig vártam a nagy suerelemre(és a kicsikre is)de semmi. Tudom ez az én hibám de ez van :) 17 vagyok de valahogy nem tudnak érdekelni a lányok. Nem fordulok meg utánuk stb stb. (Itt megjegyezném, hogy nem vagyok meleg se :) jobbos vagyok ki nem állhatom őket)
2012. szept. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!