Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van így?

Figyelt kérdés

Abszolút semmi önbizalmam sincs, depressziós is vagyok, de ezt rajtam kívül senki nem veszi észre. Nem úgy értem, hogy nem foglalkoznak vele, hanem egyszerűen magabiztosnak(sőt néha nagyképűnek) tartanak. Én tudom, hogy ez nem így van. Néha amikor ugratnak, abszolút leblokkolok, mindent ilyesmit komolyan veszek, és sokszor a sírás kerülget ilyenkor. Hamár sírás, tudom nem valami férfias dolog, de van sokszor, hogy magamban itthon elsírom magam.

Nem azt akarom, hogy sajnáljanak, sőt örülök neki, hogy nem veszik észre. Azt szeretném, hogy én is olyan magabiztosnak érezzem magam, ahogy mások látnak.


2012. szept. 8. 18:05
 1/4 A kérdező kommentje:
23/f
2012. szept. 8. 18:05
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ilyen. 24F (ezért ezt írom mert ez volt a kérdés)
2012. szept. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bőven elég lett volna az is, ha nem válaszolsz:)
2012. szept. 8. 18:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Most mi van? Az a kérdés, hogy más is van-e így. Válaszoltam, hogy én nem.
2012. szept. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!