Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a kép milyen lett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a kép milyen lett?

Figyelt kérdés

Ez a kép elmenne szerintetek facebookon ?:DD azt írjátok le légyszíves hogy 10-es skálán hány pontot adnátok rá és hogy ha nem tetszik miért nem ? :D meg azt hogy tegyem ki face profil képnek vagy ne ? :D előre is köszi a válaszokat :))

az Alkotás:P : [link]


2012. szept. 8. 18:21
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

20.:

Még nem láttalak, de már undorodom az egoizmusodtól..:)

2012. szept. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

17-es vagyok.

Ha annyira jól nézel ki, akkor bizonytsd be.

Ha annyira jól néznél ki, akkor nem ezen az oldalon szidnád a nőket, mert nem találsz magad mellé egyet sem.

Nem tudom feltűnt-e, de nem minden ember egyforma, nem hozzád hasonló gyökér pasik szaladgálnak veled szembe az utcán. Ezzel azt akarom mondani, hogy mindenkinek más az ízlése, valószínűleg senki nincs olyan igénytelen, hogy veled is szóba álljon, gondolom ez böki a csőröd.

Mellesleg nem írtam neked semmi bántót, te viszont rögtön neki állsz az embernek a hülyeségeiddel és sértegeted(vagy legalább is próbálod), elképzelhető, hogy ilyen attitűddel nem is nagyon fogsz találi normális társat magad mellé.

2012. szept. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

#21


Mi ebben az egoizmus?Csak véleményt mondtam.Leszögeztem hogy én is ronda vagyok de ez a srác még engem is túltesz.Egyébként nagyon sok pasi egoista és van önbizalmuk,az ilyen pasik jönnek be a nőknek te meg azt mondod hogy undorodsz az egoizmustól amikor több mint valószínű hogy az ilyen pasik f*szát szopogatod?Eredj már a fenébe álszent liba


#22


Mi van? :D Én a gyökereket szidom nemtől függetlenül,honnan szedted ezt le hogy azért járok ide hogy kifejezetten a nőket szidjam?Ez olyan mintha én csak úgy mondanám hogy te lefeküdtél egy meleg csávóval közben meg valószínűleg sosem találkoztál egyel sem.


"nem hozzád hasonló gyökér pasik szaladgálnak veled szembe az utcán"


Ja igaz,csak olyanok akik bunkók a barátnőjükkel vagy verik/megcsalják őket,csak szexre használják őket stb ha én azért vagyok gyökér amiért nem ilyen vagyok akkor jól van


Az az érdekes hogy pont engemet szidol ilyenekkel de valószínűleg egy olyan pasi kúrogat aki sz*rba se néz téged és elhitette veled hogy szeret közben meg másnak is csapja a szelet.Ennyit rólad

2012. szept. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!