Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan pasikró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyan pasikról akik viszonylag jól néznek ki, nem volt még barátnőjük, és nem beszélnek sokat?

Figyelt kérdés
leginkább lányok válaszát várom

2012. szept. 8. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha rendes, én simán beszélgetnék vele, mert én picit zárkózott fajta vagyok, szóval lehet, kijönnék vele :)
2012. szept. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nállam ugy van hogy egy tök fasza gyerek vagyok minden téren,vicces meg minden,megértő stb. De ha egy lány megtetszik akkor akkora nyuszi vagyok hogy az gáz.
2012. szept. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én az ilyenekről azt gondolom hogy gyöngyszemek


mert ha nem beszélnek sokat az azt jelenti hogy nem beképzelt és egy hűséges típus, aki nem fog egy másik csaj miatt kidobni

azt írtad hogy jól is néz ki ami egy plusz pont



ha jól nézne ki de csendes lenne én biztos odamennék hozzá beszélgetni, és barátkozni vele


16/l

2012. szept. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ennek ellenére nők terén besz@riak, lehet h minden más téren kiállnak az igazukért meg magabiztosak, de ha arról van szó h odamenni és leszólítani az már más tészta..
2012. szept. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok, sajnos nő téren tényleg nem vagyok profi. 19/F
2012. szept. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A személyiségétől függ :)

14/l

2012. szept. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tökéletesek.
2012. szept. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!