Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek egy szakmunkással?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy szakmunkással?

Figyelt kérdés
Akár fiú akár lány.
2012. szept. 9. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Össze.
2012. szept. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem ettől függ.

ha rendesen dolgozik és jó ember akkor igen

2012. szept. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, ha szeretem. itt magyarországon már 10 diplomával is csak kukásnak vesznek fel szóval nagyjából tök mindegy. Meg végülis minimál bérből is meg lehet élni.
2012. szept. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Simán,párom szakmunkás de sokkal rendesebb meg okosabb mint azok a főiskolás srácok akikkel eddig találkoztam...

29/l

2012. szept. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

ha normális ember, kulturáltan viselkedik, a munkájában se tróger, megbizhatatlan (ha egy munkában az akkor valszeg az életben se lehet nagyon számítani rá)

akkor miért ne?


megjegyz.: nem mindenki teheti meg hogy diplomázzon, van aki még az érettségiig se tud eljutni... volt páromnak 8 általánosa van meg a különböző okj-s tanfolyamok, tanult köművesnek, a tanuláshoz bevallása szerint hülye, nem megy neki a magolás, de otthon mindent meg tud csinálni: felújítja a tetőt, falat fest, szerel, épít újít stb nem kell külön szakembert hívni mindenhez..


arról nem is beszélbve hogy olyan "adottsága van" hogy mondjuk beviszed egy szobába hogy szeretnéd metlakizni és megmondja ránézésre mennyi anyag kell hozzá... (már ha nem rontod el és törsz szét egy csempét vagy ilyesmi)


plusz az ilyen lájkolgatos oldalakon mindig van fent egy két eszméletlen jó bútor darab vagy torta csoda és szerintem nincs olyan ember aki ne lenne büszke a szakmunkására ha ilyet tud csinálni...


viszont egy árokból fütyölgető "dugnálak" ordibáló IQ bajnoktól mindenki menekül- még ha diplomás is (bár akinek ilyen a stilusa valószínűleg max veszi magának)

2012. szept. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"viszont egy árokból fütyölgető "dugnálak" ordibáló IQ bajnoktól mindenki menekül- még ha diplomás is"


Én is utálom az ilyen parasztokat, attól függetlenül, hogy a munkaidőm nagy részét én is az árokban töltöm és lapátolok (bár van diplomám de nem érdekel a szellemi meló meg nem is jó semmire :D ) Amikor füttyögnek mindig le is bacom őket.

2012. szept. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Látom még senki nem mondott nemet, na majd én.


Nem, nem jönnék össze szakmunkással és nem azért, mert felsőbbrendűnek érzem magam, hanem mert torkig vagyok a konfliktusokkal. Rengeteg esetben megtörténik, hogy egy vita arra lyukad ki, hogy "ja igen, mert neked diplomád van", vagy "jajj azért diplomával ugye ezt meg ezt megcsinálod?"

Szóval én nem tudom, hogy ez irigység-e, vagy simán csak egyszerű bántás, de nekem erre semmi szükségem. Sosem voltam beképzelt vagy fellengzős és sosem néztem le senkit, hanem ez úgy tűnik, mintha a diplomásokat néznék le. Nekem pedig semmi keresnivalóm egy olyan ember mellett, aki lenéz engem, a végzettségemet, vagy a munkámat.

2012. szept. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!