Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti el tudnátok képzelni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti el tudnátok képzelni egy nagyon szőrös pasival?

Figyelt kérdés

Már 30-on felüli vagyok, tehát időszerű lenne már család stb. De nagyon sok nő hajtott már el azzal, hogy nagyon kedves vagyok, jó fej stb, de külsőre nem jövök be nekik, főleg a szőrzetem miatt.

A karom, az egész mellkasom, de még az egész hátam is rettentő szőrös. Nagy, erős, hosszú, vastag szőrrel. Alul is, a fenekem, a lábam, mindenem, még a tarkóm is.

Gyantáztatni nem akarok, úgy vagyok vele, hogy fogadjon el az illető így. De megkaptam már azt is, hogy félne, milyen gyerekünk lesz, mert félne tőle, hogy szőrös lesz nagyon a gyerek is...


2012. szept. 9. 12:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a szőr nem kizáró ok! Nem hinném, hogy ne lenne olyan, aki emiatt nem tudna elfogadni. Ha zavar a hátadon a szőrzet, akkor szedesd le veet krémmel, aztán majd egy idő után kinő újra. De, majd csak elfogad valaki.
2012. szept. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De azért az már beszédes, hogy nem egy nő mondta. Még az is, akivel együtt voltam évekig, hogy azért jó lenne, ha nem lenne a szőr...
2012. szept. 9. 12:55
 3/15 anonim ***** válasza:

"Gyantáztatni nem akarok, úgy vagyok vele, hogy fogadjon el az illető így."


Téged zavarna, ha egy nő sehol nem szőrtelenítene? Szőrös lenne a lába, a karja, a hónalja, a puncija?

2012. szept. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
és ezzel a szőrösödéssel voltál már pl endokrinologusnál?nem ártana
2012. szept. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én kimondottan szeretem a szőrös pasikat de háton tényleg elég visszataszító :S
2012. szept. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

1es voltam!

Őt zavarta, de szerintem ennek nem szabadna akadálynak lennie.

2012. szept. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Sajnos engem nagyon zavarna. Pláne, hogy ez olyan dolog amin lehet változtatni. Oké, hogy nem tehetsz arról, hogy ilyen nőtt, de min ritkíttatni lehetne a lábadon meg a karodon, minden más helyen pedig leszedni. Persze ha te ragaszkodsz hozzá, akkor meg fogadd el, hogy ez nem tetszik a nőknek. De szerintem nem akkora áldozat, és az alap ápoltság része pasiknál is.
2012. szept. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

azért az más, ha egy nő szőrös

neked se kell teljesen szőrtelennek lenned, de ha tényleg olyan durva, hogy pl. pólóból kilóg, meg ilyen vastag akkor kéne csinálnod valamit. bár lehet valakinek tetszeni fogsz így is

2012. szept. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Más kategória, ha egy férfi a szőrös szerintem..


Miért kellene endokrinológus?


Nem fogok magamból paprikajancsit csinálni és gyantáztatni. Max a tarkómról borotválom le.

2012. szept. 9. 13:28
 10/15 anonim ***** válasza:
Mert lehet, hogy hormonális. De ha nem vagy hajlandó leszedni, akkor ez van :D De a nők ízlését nehezebben fogod megváltoztatni, mint a szőrzetedet. XD
2012. szept. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!