Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti el tudnátok képzelni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti el tudnátok képzelni egy nagyon szőrös pasival?

Figyelt kérdés

Már 30-on felüli vagyok, tehát időszerű lenne már család stb. De nagyon sok nő hajtott már el azzal, hogy nagyon kedves vagyok, jó fej stb, de külsőre nem jövök be nekik, főleg a szőrzetem miatt.

A karom, az egész mellkasom, de még az egész hátam is rettentő szőrös. Nagy, erős, hosszú, vastag szőrrel. Alul is, a fenekem, a lábam, mindenem, még a tarkóm is.

Gyantáztatni nem akarok, úgy vagyok vele, hogy fogadjon el az illető így. De megkaptam már azt is, hogy félne, milyen gyerekünk lesz, mert félne tőle, hogy szőrös lesz nagyon a gyerek is...


2012. szept. 9. 12:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
szedesd le ha ennyire probléma nekik, én is rinyálhatnék hogy nem vagyok izmos, mégis inkább testépítek!
2012. szept. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Más kategória, ha egy férfi a szőrös szerintem.. "


Miért, szerinted talán a nők eredetileg csupaszak?

Régen nem zavart senkit a szőr. De most az új trend, hogy mindennek csupasznak kell lennie.

Ha egy nő képes leszőrteleníteni mindenét, akkor bizony te is meg tudod csinálni.

Oké, hogy a férfiak alapból szőrösek, de azért van egy határ. Talán ha mindenhol fél méteres dzsungel van rajtad, akkor igen is megteheted, hogy kezdesz vele vmit legalább a hátadon.

2012. szept. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok,vagyis tetőtől talpig mindenhol erős fekete szőr. Én nem vártam meg,hogy a lányok nemtetszésüket fejezzék ki,én magamtól megszabadultam a bundától.Mondjuk nekem a szüleim is felhívták rá a figyelmem,hogy OK.hogy egy férfi szőrös,de ami sok az sok.
2012. szept. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

De azt mondják jóképű vagyok meg rendes, és jó barát stb.

Tényleg, ekkora baj a szőr???

2012. szept. 9. 18:44
 15/15 Soproniuni válasza:
Speciel nekem tetszik ha valaki szőrös és igazán férfias! Én is szőrös vagyok. Igaz a hátamon nemsok van.
2012. okt. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!