Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elgondolkodtam egy kérdésen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elgondolkodtam egy kérdésen és megkérdeztem a férjem, hogy el tudna-e képzelni engem egy másik pasival szex közben, úgy, hogy végignézi ő. Számára is izginek hangzott. Most akkor mi is romlottak vagyunk?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ha nekem a férjem ilyet mondana, hogy izginek találná végignézni, amint én egy másik pasival dugok, tuti szájbaverném...
2010. júl. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha ez neki oké, akkor nem vagytok romlottak, csak gondolj abba bele, hogy lehet egyszer ő is elő áll azzal, hogy na ha te megtehetted, akkor most nézd végig azt is, ahogy ő d*g meg egy csajt. Ez fordítva már lehet hogy kevésbé tetszene nekem!
2010. júl. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én, undorítónak találom, de ez ízlés kérdése:SS miközben ott a párom, nézi, fuj..áá:S fordított esetbe agyonütném a lányt:D:D:D
2010. júl. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha ez romlottságra vall, akkor együtt vagyunk romlottak :D Mi már sokszor morfondíroztunk rajta és most készülünk kipróbálni ennek egy lájt-verzióját :P
2010. júl. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mit jelent a light verzió? Házasok vagytok?

Amúgy csak a gondolattól nem riad vissza, valószínű azért élesben másképp gondolná. Én inkább magamon lepődtem meg, hogy annyira nem zavar az, hogy képes lenne erre. Ez mind elméleti szinten, gyakorlatban valószínű nem lennék képes rá.

2010. júl. 5. 12:42
 6/9 anonim ***** válasza:

ez gáz.tudom,fiatal vagyok,de sztem hasznos lehet a sztorim:)

én 19éves lány vagyok,barátom 17éves.

beszélgettünk róla,hogy mi a véleménye a 3as felállásról,2fiú-1lány,illetve 1fiú-2lány.

mondta,hogy annyira szeret,hogy ő nem bírná végignézni,hogy más pasi ér hozzám,valamint ő sem tudná hozzáérni más lányhoz.nem is akar,de mivel neki is szívfacsaró lenne látni,hogy más hozzámér,ebből kiindulva nekem is borzalmas lenne ezt fordítva látni,és így nem vevő a dologra.a szex a párok magánügye,el sem tudom képzelni,hogy hogy jut eszébe a férjednek,hogy az jó ha te mással szexelsz.

2010. júl. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

12:17 vagyok

Nem, nem vagyunk házasok, 23 évesek vagyunk mindketten :) Volt már részünk ilyesmiben egyébként. A lájt-verzió azt jelenti, hogy a harmadik nem hatolhatott belém, a szájjal történő kényeztetés viszont "megengedett" volt. Eleinte az én barátom sem tudta volna elviselni, hogy hozzámérjenek, de aztán elkezdte nagyon izgatni a 2 férfi-1 nő felállás.

2010. júl. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%

és mért akarsz másik pasival b@szni,

ha nem szereted a férjedet akkk meg hagya a fenébe

2010. júl. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A gondolattal való játszadozás, még nem tettlegesség. Gondolom neked is van sok olyan dolog, amire gondolsz, elméletben jelen van, de nem jutsz el a gyakorlatig.


Köszi a válaszokat.

2010. júl. 9. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!