Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mással is történt már ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is történt már ilyen?

Figyelt kérdés

egyszerűen hányingerem van már a pasiktól, elegem van mindenkiből, olyanra sem bírok ránézni aki tetszene..

nem vagyok leszbikus, attól még rosszabbul vagyok..

ez mikor fog elmúlni? vagy egyáltalán el fog?


2012. szept. 9. 13:00
1 2
 1/14 Mókusgyilkos ***** válasza:

na majd jönnek az "aszexuális" szóval dobálózó önjelölt szexológusok / pszichológusok / párterapeuták.

a "van már" arra utal h nem 13 éves v amikor ez kb még normális lenne.

szóval arra voksolnék h átqrták már párszor a fejed és ezért van most ez. idővel majd elmúlik sztem legalábbis.

2012. szept. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem kiskorú vagyok egyáltalán
2012. szept. 9. 13:04
 3/14 anonim ***** válasza:
Lehet sok csalódás ért. Pedig nem mindenki szolgált rá hogy rosszul nézz rá. :)
2012. szept. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Rengeteg férfi van,aki nem érdemli meg ezt... sok majmot fogtál ki.De nem mindenki ilyen
2012. szept. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Mókusgyilkos ***** válasza:
éppen erről beszélek kérdező :D
2012. szept. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
hát eléggé, csak hát az a pár ember ügyesen elintézte hogy most utáljak mindenkit
2012. szept. 9. 13:07
 7/14 anonim ***** válasza:
és akkor pár ember miatt sosem fogsz boldog lenni? na ne viccelj
2012. szept. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

olyanon ne erölködj ami nem megy.

vagy változik vagy nem. csinálj mást ne akarj azért pasit mert félsz hogy egyedül maradsz vagy mert már illene családodnak lenni. élvezd az életet tökmindegy neked ez mit jelent. azt csináld amit szeretsz. ha hánysz a pasiktol akkor hagyd a francba. majd lehet egyszer elmulik. addig ugyis hiába probálkoznál.csak méginkább megutálnád.

2012. szept. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

hát most nem megy..a kedvem is sz*r

magamat is utálom jelen pillanatban

2012. szept. 9. 13:09
 10/14 anonim ***** válasza:

Most én is utálhatnám az összes nőt azért, mert jópárszor kikosaraztak,de mégsem teszem, inkább röhögök rajtuk, aztán majd csak lesz valami normális. :) Gondolkozz pozitívan, aztán majd csak megváltozik minden.

18/F

2012. szept. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!