Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok a kegyes hazugság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok a kegyes hazugság nagymesterei? Többségük miért hazudik még anonymban is pl ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
De szinte az osszee ezt teszi valamiert. Igy nem fontos, hogy helyes legyel, csak legyel rendes, szeretheto stb. Aztan megis az alfaval jon ossze az osszes. Igy meg ugy nincs baj veled, tok aranyos srac vagy. De ha az az aranyos srac neki udvarol, akkor mondja neki, hogy bocs de nem, majdcsak megtalalod a boldogsagoz egy masik lanynal. Kegyes hazugsag ez mind, mert nem akarjak megserteni. Pedig az igazsag celravezetobb lenne. Megis imadnak hazudni mind. Miert teszik ezt?
2012. szept. 9. 13:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nem hazudok.Kérdezz bármit, kapsz egy őszinte választ. Csak aztán ne merj megsértődni, ha nem tetszik. :P
2012. szept. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha megmondom az igazat, akkor meg levagyok k.rvázva. Nem egy emberrel vesztem már itt az oldalon össze, mert megmertem neki mondani, hogy mi a baj vele és utána mégis én voltam a r.banc.
2012. szept. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én nem lány vagyok, de azt azért tudom, hogy itt nemigen hazudnak... csak abban az esetben, ha nagyon leb*sznak... kegyességből itt nem fognak téged vígasztalni, ha mást tennének szívesebben... élőben, aki kegyesen hazudik, az rendes... az alfákra bukó csajok, meg vakok...
2012. szept. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Meg hogy nem annyira fontos a penz eleg ha csak egyszer egyszer el tud vinni a moziba, nem fontos az auto, eleg ha csak bringaja van a pasinak blablabla. Aztan az egyetem elott mindig azr latom hgy a kulsore egy kicsit is valamire valamire vali lany mindig autoval rendeljezo pasi mellett van 10 bol 9 esetben.
2012. szept. 9. 13:40
 5/11 carolinne ***** válasza:
Én soha nem jönnék össze egy ,,alfáva". nekem az aranyos fiúk jönnek be, akik udvariasak és figyelmesek, nem pedig a bunkók, akik csak kihasználnak.
2012. szept. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Pedig nem csak ezt akarom eszrevenni. De ha mindig csak ez todul az arcomba akkor elgondolkodik az ember, hogy is van ez?
2012. szept. 9. 13:42
 7/11 A kérdező kommentje:
5. Orulok, hogy te ilyen vagy, kar hogy a tobbi 90% nem ezt a mentalutast koveti.
2012. szept. 9. 13:43
 8/11 nagylzs ***** válasza:

Hazugság az lenne, ha szándékosan félre akarnának vezetni. Sok nő téved, és elhiszi amit mond. Ismertem ilyen lányt, aki folyton panaszkodott hogy "neki nincs egy normális pasija". Mikor erről kérdeztük, akkor mindig azt mondta hogy "a külsőség nem számít". Ennek ellenére mikor összejött valakivel, akkor nem sokkal később otthagyta, mert ő "nem volt belé szerelmes" meg "nem volt meg a szikra". Szóval nem vallotta be magának, hogy a külsőség számít. Sőt, talán észre se vette! Nem tudatosult ez benne, de tudat alatt ez a vonzódás hiányában nyilvánult meg. (Érdekes módon a végén egy olyan pasinál kötött ki, aki izmos, férfias, és természetesen nem törődik vele, és nem segít neki a gyereknevelésben.)


Hogy ez miért van így? Azért mert a génjeikben van. Az az igazság, hogy a kedves, aranyos, rendes férfiakat is szívesen elveszik a nők, különösen akkor ha gazdagok. Mert fontos számukra a biztos családi háttér, amiben fölnevelhetik a gyerekeiket. DE GYEREKET CSINÁLNI EZEK SEM A FÉRJÜKKEL SZERETNÉNEK. Ez egy ösztönös késztetés a részükről, és sokszor nem tudnak neki ellenállni.


De egy hasonló probléma a férfiaknál is megfigyelhető. A pasik minden jó nőt meg akarnak dugni. Még annak is kicsordul a nyála aki egyébként teljesen hűséges lenne.


Ha összejönnél egy csúnya nővel, akkor az nagy valószínűséggel ragaszkodna hozzád. Viszont azt meg Te nem akarnád. (Én már próbáltam, és így volt: minden rendben volt, csak épp nem vonzódtam hozzá, és ezzel vége is lett.)


Az emberek önzők (a férfiak és a nők is), és egy kapcsolat akkor szokott összejönni, ha az hízeleg az egójuknak, megfelel az önző érdekeiknek. Nem csak egymásért vannak együtt a párok, hanem önmagukért is.


A te esetedben az lenne a megoldás, hogy elfelejted a problémát, és leszarod az összes nőt. Ezzel együtt a probléma meg is szűnik, és elkezdenek rád tapadni. De nem biztos hogy ezt meg tudod tenni, mert "te nem ilyen vagy". Ettől még lehet hogy lesz párod, csak nehezebb megtalálnod. Mert ritkább állatfaj vagy. :-)

2012. szept. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, azért ezzel az utolsó kommentel("5. Orulok, hogy te ilyen vagy, kar hogy a tobbi 90% nem ezt a mentalutast koveti.")jól "hátba döfted" magad. Ugyanis azt állítod, hogy szinte az összes lány hazudik, meg, hogy ez csak kegyes hazugság a részükről. Miből gondolod, hogy az 5. válaszoló nem azt tette? De mind1 nem akarok kötözködni, végül is jó, hogy még bízol pár emberben.


Egyébként amit leírtál nem olyan nagy hülyeség. Csak az a baj, hogy mindig elfelejtitek, hogy nektek is számít a külső. Én speciel mindig azt tapasztalom, hogy a körülöttem lévő fiúk a partyarc csajokra buknak. Visszatérve a külsőre... mindenkinek számít (hazudik aki azt mondja nem), de nem mindegy hogyan. Ha valakinek úgy számít a külső, hogy mellé legyen kedves, udvarias stb... az egyáltalán nem baj, mert mindenkinek van egyfajta ízlése. Viszont, ha valakinek TÉNYLEG csak a külső meg a pénz számít és mind1 milyen tapló mondjuk (bár van aki pont arra bukik) na ott már gond van.


"Megis imadnak hazudni mind. Miert teszik ezt?" Miért, talán jól esne, ha mondjuk 10-szer a képedbe vágnák, hogy pl: "még bottal sem piszkálnálak"? És ha hiszed ha nem akik kegyes hazugságokhoz folyamodnak azok többségében kedves emberek akik nem akarják a másikat megbántani. Amúgy a kegyes hazugság nem egyenlő a hazugsággal, ugyanis aki hazudik az megváltoztat bizonyos tényeket. a kegyes hazugsággal csak kedvesebben közöl az ember dolgokat a másikkal szinonima szavakat használva.

2012. szept. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor eddig szerencsétlen voltál a lányokkal:S Nem mindenki hazudik. Tőlem pl. bármit kérdezhetsz nem fogok hazudni, mert az semmi jóra nem vezet, az őszinteség az alap (legalábbis nálam).
2012. szept. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!