Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exem ezt mondta, tehát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem ezt mondta, tehát akkor engem akkor nem is szeretett?

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy úgy gondolja szerelmes, de most komolyan. Nem én vagyok az illető az biztos... tehát velem nem is gondolta komolyan, amikor együtt voltunk?

2012. szept. 9. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi van???
2012. szept. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Na jó ennek fuss neki még 1x ..
2012. szept. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"tehát akkor engem akkor"


Lol

2012. szept. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmi köze az elmúlt érzéseinek a jelenlegihez. Nincs összefüggés. Miért is lenne, ha más személyről van szó? Nem értelek, de komolyan. Lehet, hogy veled is azt gondolta, hogy komoly, de mai szemmel nézve átértékelte a dolgot. Az újat mindig komolynak gondolja az ember, meg igazinak, stb. Azután vagy az lesz, vagy nem.
2012. szept. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerethetett téged, de lehet már más felé nagyobb vonzalmat érez..
2012. szept. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mit foglalkozol még azzal, hogy mit mond az exed???
2012. szept. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!