Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiderült hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült hogy a barátnőm megcsalt a korábbi pasijával a kapcsolat elején 1-2 hét. Nem magától mondta el. Azt mondta azért volt, mert akkor még nem szeretett.2 hónapos kapcsolat. De azóta nem találkoztak. Tanácstalan vagyok, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 08:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Kamu - én kicsit "megszorongatnám" és elhagynám - akkor kiderül mennyit érsz neki és komolyan gondolja e.

1 tuti - ennyiben nemhagynám.


22F

2010. júl. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én szakitottam vele pár napja,azóta folyamatosan jön hozzám bőgve,könyörögve,hogy nagyon megbánta,és soha többé nem csinál ilyet.

Megalázza magát elöttem,térdre borul,csókolgat stb.

MOst ez akkor mi?

2010. júl. 28. 08:34
 3/8 anonim ***** válasza:

en adnek meg neki 1 eselyt ha mar megalazza magat elotted akkor csak akarhat toled vmit:)


lehet h erezhetet meg vmit a korabbi kapcsolatabol es be akarta fejezni vagy nem toom:/


18/F Muhaha

2010. júl. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha akkor veszítette el a szüzességét, (amikor veled volt, de vele megcsalt) akkor tuti soha nem fogadnám vissza, hanem így van, akkor talán meg próbálnám.
2010. júl. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Utolsó: ez marha jó xxD szakadtam....

Na de: adj neki mnég 1 esélyt :)

2010. júl. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én 2,5 hónap után egy buliba mással smároltam (nála ez már megcsalás). Barátomnak én magam mondtam el. Akkor még nem voltam belé szerelmes. Megbocsátott, főleg azért, mert őszinte voltam hozzá, és mert szeretett, meg még a kapcsolat eleje volt. Azóta is együtt vagyunk, és boldogok és szerelmesek vagyunk, és együtt tervezzük az életünket. (esküvő, baba)


Én szerintem adnék még 1 esélyt. Mivel mindenki hibázhat. Viszont ha 2 év után történne, azonnal szakítanék vele.

2010. júl. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

09.09 vagyok.


Jah és ez már 2 éve történt..

2010. júl. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tomimix11 mekkora igazsagot mondtal, de komolyan teljesen egyetertek veled.

Kerdezönek pedig: en siman kihasznalnam a helyzetet, mondjuk nalam megcsalas az kizarja a közös jövöt de azert egy parszor megprütykölnem aztan egyszerüen othagynam had tanuljon a fergese.


26 / F

2010. júl. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!