Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány és háát 1,5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány és háát 1,5 évvel ezelőtt ahogy megláttam beleszerettem :' ( @&?

Figyelt kérdés
Ő lepattintott, én meg majdnem belehaltam a fájdalomba (szokásos)... már beletörődtem, hogy bárki tetszik meg nekem, esélyem sincs nála, ezért nem törődtem a fájdalommal és semlegesre állítottam magam, hogy ne érezzek senki iránt semmit -# igazából már iránta sem érzek, de ha belegondolok, hogy mással van ugyanolyan érzésem van, mint ezelőtt, ilyenkor mi van?
2012. szept. 9. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:

"igazából már iránta sem érzek" "ugyanolyan érzésem van, mint ezelőtt"

Ha lepattintott, akkor nem kell foglalkozni vele.

2012. szept. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azt mondta: valakivel éppen alakulóban van a dolog és tényleg így volt, de azóta már nincsenek együtt régóta, nem is törődtem a lánnyal, de elkezdett most megbarátkozni velem, de már félek egy kapcsolattól, hogy ne érezzek olyat,mint akkor
2012. szept. 9. 17:04
 3/7 anonim ***** válasza:

ne félj a kapcsolattól!!!!!

ne zárd el magadat a lányoktól! ki a franc mondta azt, hogy rögtön az 1-2-3. alkalommal összejön a dolog egy lánnyal???

van olyan ember, akinek csak a 10 párkapcsolatában talál rá az igazira!


ha pedig elzárod magadat az ismerkedéstől, akkor semmi tapasztalatod nem lesz a későbbiekben, hogy hogyan ismerkedj, hogyan vegyél le egy lányt a lábáról, hogyan viselkedj egy párkapcsolatban!

feltételezem, hogy MAXIMUM 20 éves lehetsz! ha már most megmakacsolod magad, azaz nem csajozol, akkor mit akarsz?????? ÖRÖK ÉLETEDBEN EGYEDÜL LENNI???? VAGY EGY B*ZIVAL ÖSSZEJÖNNI??

Még most ki kell használni az időt, amíg fiatal vagy, és most kell csajozni!!!! elárulom, nagyon kicsi az esélye, hogy az első próbálkozásnál össze fog jönni a dolog, de hát, ahogy mondani szokták: GYAKORLAT TESZI A MESTERT!

2012. szept. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. szept. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ez már bőven nem első volt am 17 vok :D
2012. szept. 9. 17:23
 6/7 anonim ***** válasza:
és a lány ?
2012. szept. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ő fiatalabb, de mondom nem az első :) hanem eléggé sokadik
2012. szept. 9. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!