Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok ha kerestek valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ha kerestek valakit (rendszeresen), az azért van, mert tetszik nektek az illető? Értelmes válaszokat!

Figyelt kérdés
2012. szept. 9. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
nem minden esetben!!
2012. szept. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálam így van, aki nem érdekel az iránt nem fogok érdeklődni rendszeresen. Szóval aki érdekel iránta igen. 19/F
2012. szept. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Vagy nagyon tetszik, vagy szerelmes vagy belé.
2012. szept. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem minden esetben. Énis sokat beszélek egy csajjal, napi szinten vele járok fel sulihoz, meg vissza a buszmegig. De nem azért beszélek vele mert tetszik, hanem mert jófej, tetszik a stílusa, stb. El sem tudnék képzelni vele többet.

De viszont van egy másik csaj, akivel tényleg azért beszélek sokat, mert szerelmes vagyok belé. :| De még nagyon alakulóban van közöttünk a dolog. :)

18/F

2012. szept. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ja, vagy nagyon tetszik és jó lenne vele összejönni akár kapcsolat akár szex vagy mindkettő, avagy hátsó szándékaim vannak nála, akarok tőle valamit kérni vagy hasonló és azért vagyok kedves meg keresem.
2012. szept. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 walk w1th mee ***** válasza:
Csak akkor ha érdekel(leginkább ezért)
2012. szept. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam teljesen független, én általában azért keresek valakit, mert jó fej, és eltudjuk egymást szórakoztatni. Vagy ha tudom, hogy éppen rossz kedve van, akkor próbálom feldobni, és fordítva is.
2012. szept. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7.es voltam: de nem lenne egyszerűbb rákérdezni?
2012. szept. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!