Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Felvázolva a szitut: Szerelmes vagyok egy fiúba. Vagy két éve ,hogy nem láttam.

Már lassan miatta élek. Állandóan tanulok, hogy felvegyenek abba a suliba ahová ő jár, csak ,hogy láthassam. Edzek ,hogy tetszek neki,mindent megteszek ,hogy megszépüljek / sikerült is/.

Ez normális? Két éve ,hogy nem láttam és nem rég jöttem rá ,hogy még mindig szeretem. Mi történik velem? Nem tudom feladni ,pedig neki más tetszik...


2012. szept. 9. 17:27
 1/9 Mókusgyilkos ***** válasza:

bocsi de: távolról sem.

gondolkozz ha ő össze jön azzal aki neki tetszik akkor mégis mi lesz a kis világoddal? [darabokra törik és jó sokáig tart majd össze ragasztani mi más lenne. bocs h eloszlattam a rózsaszín ködöt]

2012. szept. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Épp ez a baj. Mondjuk tudom ,hogy a lány nem érez iránta semmit, sőt le se szarja. De ,ha mégis megtörténne ,hogy összejönnének..várnék rá. Már így is várok rá vagy 3 éve. A furcsa az ,hogy régebben tetszettem neki ,de nem lépett.
2012. szept. 9. 17:32
 3/9 Mókusgyilkos ***** válasza:

hát próbálkozz be de ha végképp semmi akkor ez van.

ha 1 helyen laktok és 2 évig nem is keresett akkor az elég árulkodó.

2012. szept. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nagyon félénk fiú..

Köszönöm a válaszodat :)

2012. szept. 9. 17:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Legalább van motivációd. :) Rendes csajnak tűnsz, szal biztos megérdemled azt hogy boldog légy. :)
2012. szept. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy fejleszted magad, ezáltal értékesebb emberré válsz nagyon is tisztelendő de az ok sajnos rossz. Elég valószínűtlen, hogy ebből valaha boldog kapcsolat lesz és később bánni fogod, hogy olyan sok időt elpazaroltál rá az életedből, miközben boldog lehetnél egy másik fiú oldalán.
2012. szept. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát hajrá, dolgozz, törődj magaddal.

De majd amikor jön egy rendes srác, aki megérdemel, és tetszel neki, csak az a legnagyobb hibája, hogy épp nem ez a srác, akkor adj annak is esélyt.

2012. szept. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezután következik az, hogy az aktuális barátnőjét kezded utánozni (külsőleg és belsőleg), majd elhantolod a csajt a közeli erdőben, hogy átvedd a helyét a pasinál.
2012. szept. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) Igyekezni fogok!

Utolsó válaszoló: Nem hiszem ,hogy elkezdeném utánozni a csajt. hű vagyok a stílusomhoz, ill. magamhoz.

2012. szept. 9. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!