Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem félnek a mindenkivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem félnek a mindenkivel lefekvő tini csajok, hogy nagy eséllyel nem lesz normális, boldog, hosszú házasságuk?

Figyelt kérdés
2012. júl. 3. 22:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
71%
Ilyen összetett gondolatokhoz már ész kéne, az meg nincs.
2012. júl. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 páff.. ***** válasza:
43%
de lesz! ugyanis kúrv@ból lesz a legjobb feleség :) ők legalább kiélik magukat, és nem fiatal anyukaként csalják összevissza a férjüket, meg fent tartják a "boldog házasok" látszatot, sztem ugyan ez igaz a fiúk részéről is
2012. júl. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
67%

Ettől miért ne lehetne?

Alapvetően elítélem az ilyesmit, de abban van valami, hogy tapasztaltabbak lesznek, mint azok a társaik, akik a férjükkel fekszenek csak le. Egy hosszú, boldog házassághoz bizony nem árt, ha az ember hoz élményeket, tapasztalatokat előző kapcsolatokból, amiket aztán tovább lehet fejleszteni. Az unalmas feleséget csalják meg, nem a bevállalós tapasztalt partnert.

2012. júl. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem meg, aki értelmes az alapból nem csalja meg a másikat.
2012. júl. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
31%
Lehet, csak nem ez volt a kérdés. Nekem a szemléltetéshez hozzátartozott egy ilyen megjegyzés is.
2012. júl. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
nem általánosítok, esélyekről beszélek! környezetemben tapasztalam.. nekem a férjem volt az első, 11 év után ugyanolyan forróságot érzek, amikor hazaér és megölel.. ilyen is van. 100 dugásért le nem cserélném ezt az érzést. a nagy számok ezt mutatják, amit kérdeztem, persze vannak kivételek
2012. júl. 3. 23:00
 7/23 anonim ***** válasza:
Te. És ő is?
2012. júl. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
ő 7 nővel volt előttem, ha ez volt a kérdés. az érzéseit nem látom, de nincsenek jelek
2012. júl. 3. 23:06
 9/23 anonim ***** válasza:
67%
Hát attól, hogy Te úgy élted az életed ahogy... attól még a másképp gondolkodók is lehetnek boldogok. Soha nem csalnám meg a párom, évek óta együtt vagyunk és leszünk is, már megtapasztaltam, amit meg akartam. ÉS nem egy és nem is két pasival voltam korábban. Számot nem mondok,mert még kitérsz a hitedből! Minden időszaknak meg van a maga varázsa. Amikor a szex csak szórakozás volt, már elmúlt. De volt olyan és nem fogom az olyan prűd emberek miatt, mint te vagy, szégyellni magam! L28
2012. júl. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Valaki név szerint mutasson már nekem ilyen lányt!!!! Pls
2012. júl. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!