Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kerüljön párkapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerüljön párkapcsolatba egy ilyen nő?

Figyelt kérdés
Borzasztóan frusztrált, önbizalomhiányos, önkritikus nő vagyok. Ha csak tehetem el kerülöm a párkapcsolatot, mert tudom hogy úgysem élhetnék boldogan benne. A komplexusaim tönkretennék a kapcsolatot, féltékeny lennék, a gátlások miatt a szex sem menne. Úgyis tudom hogy senki sem találná szépnek a testemet. Mivel az emberek nem hülyék, és megérzik milyen vagyok, eddig csak gázabbnál gázabb pasijaim voltak, akik uralkodtak rajtam, akiknek alávetettem magam szándékosan. Fiatal vagyok, nagyon hiányzik a szex, a flört, a buli, az öregedés első látható jelei előtt nagyon jó lenne még "élni", jó lenne ha lehetne pasim. Egyedül jobb, biztonságosabb, nem rontom el senkinek az életét. Mással egy egészséges lelkű ember nem tudna elviselni, ezért törvényszerű hogy csak a rosszból válogathatok. Egyedüllét vagy megint egy gáz pasi, akinek vagy alárendelem magam vagy úgy járok vele hogy nem is tetszünk igazából egymásnak? Tudom, mindkét út járhatatlan, de nincs más ezeken kívül, mert gyülölöm még a női mivoltomat is, a külsőmet minden szinten..sminkben, jó ruhákban is...egyszerűen nem férfinak való.
2012. szept. 4. 14:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A komplexusaim tönkretennék a kapcsolatot, féltékeny lennék, a gátlások miatt a szex sem menne.


Ebben igazad van.


Úgyis tudom hogy senki sem találná szépnek a testemet.


Ebben nincs, ízlések és pofonok, hagyd, hogy az döntös, aki nézi. Joga van hozzá! :) Ne te mondd meg a véleményét, ő is felnőtt ember.


Mivel az emberek nem hülyék, és megérzik milyen vagyok, eddig csak gázabbnál gázabb pasijaim voltak, akik uralkodtak rajtam, akiknek alávetettem magam szándékosan.


Nem! TE VÁLASZTOTTÁL ilyen pasikat, és te másztál alsóbbrendű pozícióba.

2012. szept. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Igen, én választottam őket.

Csak mert az hittem "az olyan gáz pasi jár nekem", csak ennyit érdemlek az élettől. Borzasztó így élni, hogy az ember saját maga hülyíti be és gyűlöli magát.

Pedig nekem is jó lenne egy pasi. De ehhez 1000000000000000000000000000 forint kellene, hogy a külsőmből kihozzanak valami normálisat. Bármire hajlandó lennék, hogy megszabadítsanak a mostani kinézetemtől.

2012. szept. 4. 14:12
 3/13 anonim ***** válasza:

ok,ezek a tények amiket leírtál.

Mi akarsz ellene tenni? Vagy azt várod,hogy most itt minden anonim válaszoló elkezd istápolgatni??? Sokra mész vele.

Ha felismerted a helyzetedet,akkor tenni is kellene valamit a javulás érdekében,nem csak a f*szságaiddal untatni a nagyérdeműt.

2012. szept. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
És mit takar ez a kinézet,h ennyire meg akarsz szabadulni tőle?
2012. szept. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha azt akarod hogy valami változzon az életedben akkor te kell változz először..s ez inkább akarat kérdése.
2012. szept. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Utálod magad. Változtass ezen. Ne a kapcsolat legyen a célod, hanem az, hogy szeresd és elfogadd magad. Hülyén hangzik? Tudom. De anélkül nem megy. Nem kell hozzá sok nullás forint. Nekem kellett pár önsegítő könyv, pár nőies ruha (turkálóból), és egy kis minimális smink. Azt nem mondom, hogy most épp egy tutijó kapcsolatban csücsülök már, mert nem. De elfogadom és szeretem magam, és eszembe sem jut, hogy én csak a sz*rt érdemelném! Szedd össze magad!
2012. szept. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Izelítő a kinézetemből?

Pattanásosodásra hajlamos arcbőr: kéthetente kijön egy nagyobb piros

Gyorsan , 2 nap után zsírosodó haj, ami vékonyszálú és jól le is lapul, akárhogyan vágatom le...

Alapból fehér bőr, anyajegyekkel- röhejesen undorító, pláne hogy nem tudok barnulni

Rövid lábak..

Totál Átlagos Női Fej- semmi extra, najó talán kicsit magas a homlokom.

Az alakom a lábaim rövidségét leszámítva szép, nem problémás. Csak én az arc híve vagyok! Mondhatjuk hogy a testem 90% vagyis az alak problémátlan, bár a kezeimen sok az anyajegy, ami miatt rétegesen öltözködöm, rövidujjú szóba sem jöhet, sem szoknya a rövid lábak miatt.

Kezelhetetlen mindegyik dolog, x pénzt x időt x energiát x gondolatot x ötletet megpróbáltam már tenni a megváltoztatásukra. Hát ennyi! Az ismerőseim szerint túl lihegem a kérdést, de hát ők az ismerőseim. Vadidegenek reakciójából szoktam lemérni önmagam, az pedig...

2012. szept. 4. 14:29
 8/13 anonim ***** válasza:

Nagyjából leírtál engem. Az anyajegyeket kivéve, ami mondjuk nem értem miért zavar. Azt gondoltam nemrég, hogy soha az életbe nem vennék fel szoknyát. Most szinte folyton abban járok. Rendberaktam a hajam, és a bőröm, és nem drága vackokkal! Kimentem napozni, és már van némi színem is.

Igazából nincsenek nagy problémáid, ahogy így leírtad. Egész könnyen megoldható.

2012. szept. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja és úgy kezdtem az egészet, hogy elfogadtam magam úgy, ahogy vagyok, aztán nekiálltam annak, hogy még annál is jobb legyen. Úgy nem megy, ha utálod magad. Az vagy, amit gondolsz magadról. Nem fordítva!
2012. szept. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
kéthetente egy pattanás? tudod te hogy néztem ki mielőtt cypromix fogamzásgátlót szedtem? mint akinek háborúztak a fején, de mégsem mondtam magamról, hogy ronda vagyok. A fehér bőr szép, én direkt vigyázok, le ne barnuljak. Nem kell a szolicicákra alapozni. A kezed meg légyszi fényképezd le, nem hiszem hogy több az anyajegyed mint a barátomnak, akin mégsincs semmi feltűnő. :D
2012. szept. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!