Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez, hogy, miért, nem értem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez, hogy, miért, nem értem, ennyire lúzer lennék?

Figyelt kérdés

Miért nem tudok összeszedni egy rendes szerető barátnőt? Kerül fordul, látom a jobbnál jobb, szebbnél szebb lányokat olyan pasikkal járkálni, akik hát még messziről se adoniszok. Tudom, én se vagyok egy adonisz, de azért magamat eltudom helyezni a skálán, és tudom hogy kinél vagyok jobb. Jó a másik, hogy mondhatnátok, de jófej vicces stb... szoval lehet értékes így "belső" ügyileg a srác/srácok én aláírom, van 1-2 ismerősöm aki szintén nem adonisz , teljesen normális, semmi bajom vele, de barátnő ügyileg nem egy kategória, ha értitek hogy gondolom. Én nem tartom magam hülyének, mivel egy főiskolával majdnem a hátam mögött, egy egész jóféle cégnek dolgozom (maradjunk annyiban, hogy öltönyös meló), rondának se tartom magam mint említettem, nem én vagyok a szőke herceg, de ha engem kérdez valaki akkor mondjuk egy 10es skálán mondjuk 7,8. Szoval mi a retkes lópikulát rontok el mindig? Tény hogy nem vagyok egy nőcsábász, aki hetente mással kavar, de nem is akarok ilyen lenni. Nekem csak egy valaki kell, miért nagy elvárás ez? És még nagy igényeim sincsenek.


22F


2012. szept. 9. 21:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ennyi alapján nehéz bármi okosságot mondani :S
2012. szept. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

na küldj nekem egy képet :) nyugi lány vagyok és nem bunkó

privátba segítek is

2012. szept. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A nőknek ész helyett különleges szenzorokat adott a természet, messziről kiszúrják a görcsös lúzereket, nem a logika alapján döntenek.
2012. szept. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
ha van ilyen képkérős opció akkor én is kérek :)
2012. szept. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Leghamarabb holnap tudok bárkinek fényképet küldeni
2012. szept. 9. 21:29
 6/18 A kérdező kommentje:
Na jó akkor aki kér, annak holnap küldök képet
2012. szept. 9. 21:33
 7/18 anonim ***** válasza:
Küldj nekem is képet!
2012. szept. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz:)
2012. szept. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem is küldheted, hátha okosabbak leszünk. - szintén lány, őszinte véleménnyel -
2012. szept. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Kuldhetsz nekem is, koszi.
2012. szept. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!