Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez, hogy, miért, nem értem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez, hogy, miért, nem értem, ennyire lúzer lennék?

Figyelt kérdés

Miért nem tudok összeszedni egy rendes szerető barátnőt? Kerül fordul, látom a jobbnál jobb, szebbnél szebb lányokat olyan pasikkal járkálni, akik hát még messziről se adoniszok. Tudom, én se vagyok egy adonisz, de azért magamat eltudom helyezni a skálán, és tudom hogy kinél vagyok jobb. Jó a másik, hogy mondhatnátok, de jófej vicces stb... szoval lehet értékes így "belső" ügyileg a srác/srácok én aláírom, van 1-2 ismerősöm aki szintén nem adonisz , teljesen normális, semmi bajom vele, de barátnő ügyileg nem egy kategória, ha értitek hogy gondolom. Én nem tartom magam hülyének, mivel egy főiskolával majdnem a hátam mögött, egy egész jóféle cégnek dolgozom (maradjunk annyiban, hogy öltönyös meló), rondának se tartom magam mint említettem, nem én vagyok a szőke herceg, de ha engem kérdez valaki akkor mondjuk egy 10es skálán mondjuk 7,8. Szoval mi a retkes lópikulát rontok el mindig? Tény hogy nem vagyok egy nőcsábász, aki hetente mással kavar, de nem is akarok ilyen lenni. Nekem csak egy valaki kell, miért nagy elvárás ez? És még nagy igényeim sincsenek.


22F


2012. szept. 9. 21:22
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Na akik írtak tegnap, hogy küldjek képet, azoknak küldök.
2012. szept. 10. 20:05
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz képet. És mit jelent hogy nincsenek nagy igényeid? Am szerintem ha határozott vagy és tudod kit akarsz akkor semmi gond nincs :). 21/L
2012. szept. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
ne stresszelj ezen, csak élvezd az életedet, építsd fel barátnő nélkül és amikor már jól érzed magad a bőrödben, magabiztos vagy akkor majd erre fognak felfigyelni a fányok, vagyis ezzel le tudod őket nyűgözni, mert jó lesz a kisugárzásod :)
2012. szept. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
*lányok
2012. szept. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Küld a képet!
2012. szept. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, megcseszheted az egészet, ha lélekben nulla vagy. Nem tudom, csak feltételezem, és nem rossz indulatból írom, mert én is rendben vagyok külsőségekben, volt már nő aki nyitott is felém, és nem is akármilyen, de nem tudtam partner lenni benne, mert pontosan, egy görcsös lúzer vagyok. Ha nem vagy elég határozott, nem vagy felszabadult, magabiztos, jóhumorú, jókedvű jellem, akkor lehetsz akármilyen atomkirály menőmanó, csak prostiig jutsz. Ha nem tudsz szimpátiát kelteni a nőben, akkor feléd sem fog fingani/egy idő után/ vagy semennyire sem. A nem fizetős nőknek nem elég csupán a jó kinézet, nekik az is kell ,hogy jófej helyes fickó legyél. A nők szerintem még Hugh Jackmant is leköpnék talán, ha egy állandóan rosszhangulatú, zákózott, távolságtartó, két mondatot a társaságukban is alig kinyögni tudó egyén volna. Pontosan ez a gond,hogy mi férfiak, nekünk elég ha állati jól néz ki a nő, már kell is, belső tulajdonság nagyon mellékes, csak ne legyen annyira havasi gyopár szinten, meg ne legyen egy önző szemétláda, de a nőknél a belső tulajdonság sokat vet a latba. Pontosan ezért van az ,hogy sok rusnya igénytelen állatnak is van szerető barátnője, és a mogorva tekintetű eddzett igényes fickók meg maguk mászkálnak. Persze ez nem sablon, ilyenre is, olyanra is van példa, és ellenpélda. CSak ilyen is van.
2012. szept. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
nekem is *.*
2012. okt. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
küldj képet:D
2012. okt. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!