Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Unalmas lennék? Mit tegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unalmas lennék? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Mindig úgy járok, hogyha megismerkedem egy sráccal, hogy egy darabig érdeklődik irántam, aztán minden különösebb ok nélkül mást választ. Van, akivel jóban maradtam, és rákérdeztem miért van ez, ő azt mondta, hogy az a baj, hogy én mindig ugyanolyan vagyok, talán túl kiszámítható. Elég félénk vagyok, így szerintem unalmasnak képzelik el velem a kapocslatot. Én nem hiszem, hogy ez így lenne, csak nehezen nyílok meg teljesen az embereknek. Mit kéne tennem, hogy kevésbé legyek unalmas, kiszámítható? 21L
2012. szept. 9. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, állj elő spontán dolgokkal. :D Nekem mindig azt mondják, hogy érdekes vagyok, mert olyan dolgokat vagyok képes kérdezni, teljesen váratlanul és minden átmenet nélkül, amit senki más nem is kérdezett még tőlük soha. :D

Kezeld úgy az embereket, mintha régóta ismernéd. Barátságosan.


21L

2012. szept. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

és te mennyire érdeklődsz a srácok iránt? nem, nem arra gondolok, h te udvarolj

hanem: meg akarod-e ismerni, h milyen ember

az, h félénk vagy, nem azt jelenti, h unalmas is

de én nem tudom, milyen egy unalmas ember...elárulod milyen?

tudod mit csinálj amúgy ismerkedéskor? tegyél a tabukra, csak úgy finoman, mondj ki nyilvánvaló dolgokat, amiket nem szoktunk, esetleg csak jelezzük másképp, vagy reagálj szóban olyanra, amire testbeszéddel reagálnál

2012. szept. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fuhú kedvenc témám.


Már megint a szórakoztatóiparban vagyunk.


Én sem vagyok sztár vagy celeb,nem beszélek ki másokat,nem nézek tévét,hallgatag,visszahúzódó vagyok,magamból kiindulva azt tanácsolom neked hogy hozzád hasonló vérmérsékletű embert válassz.Egy hiperaktív dumagép az első perctől elkönyvel "unalmasnak",meg különben is manapság ha nem vagy szórakoztató akkor nehezebben boldogulsz.Ritka az amikor képesek ezt elfogadni.

2012. szept. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen vagy unalmas, csak lehet hogy nem találkoztál olyannal akivel teljesen összhangban vagytok. :)



20/F

2012. szept. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!